Nick406 Odesláno 26. září 2014 Odesláno 26. září 2014 Ahoj máte někdo zkušenost s nalakováním venkovních plastů v nárazníku hágusy atd.bezbarvý lakem? vždycky to něčím naleštím ale po pár dnech je to zase vybledlé tak mě napadlo jestli by tento způsob tomu nepomohl. Ale tak trochu si myslím že se to bude loupat nebo něco podobnýho.Díky Citovat
Butrus Odesláno 26. září 2014 Odesláno 26. září 2014 Umisťuješ své dotazy do špatné sekce. Sekce "Servis - Udělej si sám" slouží pouze na kompletní postupy individuálních oprav a úprav a fotonávody. Tento dotaz patří do sekce "Servis", snad to někdo z adminů přesune. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.