micina Odesláno 24. září 2014 Odesláno 24. září 2014 zase mi skočilo auto do nouzáku tak jsem to píchl na dia a vyjelo mi toto: viz VýstrizekA.jpg a na dia jsem koukal ještě na údaje v reálném čase na EGR a je tam tohle: viz egr.jpg Citovat
micina Odesláno 25. září 2014 Autor Odesláno 25. září 2014 a na cem??? Omlouvám se Peugeot 407 sw 1.6 HDI Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 26. září 2014 Odesláno 26. září 2014 nemáš egr po smrti? možna by to chtelo novy nebo sundej stary a podivej se jak to snim vypada jestli tam neni ucpany atd Citovat
micina Odesláno 26. září 2014 Autor Odesláno 26. září 2014 No to nevím hlavně mi to spadne do nouzáku když se děla regenerace Fapu, zkoušel jsem jí dávat i manuálně přes dia a na konci mi to napsalo že se nezdařila. Prostě se mi nedokončí ani za jízdy Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 27. září 2014 Odesláno 27. září 2014 moc lidi ti teda neporadilo jestli nemaš ucpany fap třeba Citovat
micina Odesláno 29. září 2014 Autor Odesláno 29. září 2014 To máš pravdu že mi moc lidí neporadilo :-) co jsem prohlížel google tak to asi vypadá na špatnou hadičku co vede od elmag. ventilu do turba co reguluje ty klapky na turbu a nebo jsou zanešený ty klapky, ale chtěl bych vědět víc o tom něž se do něčeho pustím. Kde bych sehnal tu hadičku ví to někdo? Nebo jestli někdo ví a nechce poradit tak za kolik by mi to udělal chtěl bych mít klid dyžtak napište SZ. Citovat
ferinko2 Odesláno 30. září 2014 Odesláno 30. září 2014 Ja sa ani nedivím,že na tento príspevok nikto nereaguje,pretože na tému výmena hadičiek,výmena el.mag. ventilov , prehadzovanie ventilov,skúšanie tu bolo popísané veľmi veľa,tak sa predpokladá,že si fófum už prelúskal a dočítal si sa čo a ako... Citovat
micina Odesláno 30. září 2014 Autor Odesláno 30. září 2014 To je sice hezký ale nejsem si jistej jestli je to ono protože nikde jsem se nedočet o té regeneraci že se nedokončí chtěl bych vědět jen jestli je to tím a to mi nikdo nepotvrdil, nechci dělat žádný pokusy a zkoušet jestli to je tím nebo tamtím. Chtěl bych to udělat a mít klid a né se tím pořád zabejvat. Citovat
ferinko2 Odesláno 30. září 2014 Odesláno 30. září 2014 Keď máš vysoký tlak turba - RJ zaznamená chybu a nedokončí regeneráciu.Je to tak aj pri vynútenej regenerácii na mieste,alebo za jazdy cez diagnostiku.Keď je v RJ chyba,tak sa vynútená regenerácia ani nespustí!!! Citovat
micina Odesláno 30. září 2014 Autor Odesláno 30. září 2014 Keď máš vysoký tlak turba - RJ zaznamená chybu a nedokončí regeneráciu.Je to tak aj pri vynútenej regenerácii na mieste,alebo za jazdy cez diagnostiku.Keď je v RJ chyba,tak sa vynútená regenerácia ani nespustí!!! jak se zbavím toho vysokýho tlaku, co mám udělat aby to bylo v pořádku? Citovat
ferinko2 Odesláno 30. září 2014 Odesláno 30. září 2014 Buď je nefunkčný regulačný ventil,alebo vadná hadička podtlaku,alebo membrána na regulátore turba..... Citovat
micina Odesláno 30. září 2014 Autor Odesláno 30. září 2014 Buď je nefunkčný regulačný ventil,alebo vadná hadička podtlaku,alebo membrána na regulátore turba..... Regulační ventil myslíš ten elmag. co je ze zadu na motoru a membranu na regulátoru na tom turbu v tý bance? Citovat
micina Odesláno 30. září 2014 Autor Odesláno 30. září 2014 Presne tak. Děkuju, mrknu na to. :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.