Guest Scratch Odesláno 3. září 2014 Odesláno 3. září 2014 ty jo, diky za nabidku ale to uz je fakt velke, libi se mi docela ten odkaz od Minimaxi, takovy idealni rozmer do zacatku Citovat
Medvěd Odesláno 3. září 2014 Odesláno 3. září 2014 akvárko jedině nad 200l. jinak je to trápení ryb: http://www.akvarista.cz/web/nana/detail/?id=1334 [upravil dne 2/9/14 14:49 od elton] Kamarádův soused o 2 patra výš měl taky doma \"větší\" akvárko. Když byl loni na dovolený, tak mu akvárko ruplo a vyplavil byty i několik pater dolů - všichni sousedi ho po návratu z dovolený vítali s vyčíslenými náklady na vymalování a měli ho hrozně rádi. Prostě - akvárko musí být kvalitně slepený nebo musí být dobrá pojistka Citovat
kovy_s Odesláno 3. září 2014 Odesláno 3. září 2014 ma 240 litru coz je ideal..:-) medved ma pravdu nekupuj zadnej **** co je udelanej z sestky skla... aby byl co nejlevnejsi , pak se stane nehoda a je to v ..... Citovat
jarasidak13 Odesláno 3. září 2014 Autor Odesláno 3. září 2014 já mám akva lemené černým tmelem a 12mm sklem. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 3. září 2014 Odesláno 3. září 2014 12mm sklo jsou na 100-200l co chce Scratch zbytečně vyhozené peníze! Citovat
Guest Scratch Odesláno 3. září 2014 Odesláno 3. září 2014 na 100 litru musi stacit 6mm, urcite Citovat
Guest minimaxa Odesláno 3. září 2014 Odesláno 3. září 2014 já mám u 100l 8mm sklo a tady ve sklenářství se divili, když mi to řezali, proč tak tlustý, a tam už se jich něco naslepovali jinak zde je doporučená tabulka z rybicky.net tak mužete vesele projektovat http://www.theaquatools.com/building-your-aquarium [upravil dne 3/9/14 16:06 od minimaxa] Citovat
Guest minimaxa Odesláno 4. září 2014 Odesláno 4. září 2014 to já vím že má 500l, ale psal to tak, jako by si měl Scratch nechat udělat 100l z 12 skla Kytičky zasazené, dosypané dno, trubice svítí, filtr filtruje, večer zkusím při krmení dravé zvěře udělat pár fotos mají tzv \"živý\" týden s nítěnkami Citovat
kovy_s Odesláno 4. září 2014 Odesláno 4. září 2014 na 100L stačí i šestka jak píše scratch - nějáké tu mám a jsou staré 25 let :-D Jenom se dával novej silikon za tu dobu... Citovat
jarasidak13 Odesláno 4. září 2014 Autor Odesláno 4. září 2014 v té dobe se dával na akvárka kyt na okna:papa Citovat
kovy_s Odesláno 4. září 2014 Odesláno 4. září 2014 no hlavně , ty akvárka jsou křehká... Trošku stím ťukneš a je to... Desítka a vyšší mají tu výhodu , že jen tak neprdnou Citovat
elton Odesláno 4. září 2014 Odesláno 4. září 2014 Ti natočím jak krmím mé vrubozubce, to je teprve krmení dravé zvěře:D Citovat
kovy_s Odesláno 4. září 2014 Odesláno 4. září 2014 ja kdyz dam tercovcum artemku , tak je nic nezastavi Citovat
kovy_s Odesláno 11. září 2014 Odesláno 11. září 2014 na prd... 320L akvárko mi začlo v polovině téct , tak jsem to furt lepil , lepil... (nemohl jsem to vypustit) a už to neteče... Sice tam mám takovou bublinu silikonu , ale na to se nahraje a onemocněli mi 3 terčovci , jinak dobrý co vy ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.