ChouLu Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 Jojo Bremgarten a Jihlava jsou od sebe co kamenem dohodíš Citovat
olda Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 Běžně jezdím přes Jihlavu Minule jsem jich přivezl mámě do Děčína asi 20,cestu přežili všichni.A už zase šustili,už zase maj jikry v amfoře,neuvěřitelně výkonná ryba:D Citovat
Sagic Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 Já tam mám 830, liší se to teplotou barvy 3000K / 4000K, tak to zkusím vyměnit, ale nevím zda to bude mít efekt. No uvidím To je jedno jestli 830 nebo 840, někdo doporučuje mít 2. Jednu 830 a druhou 840 (denní světlo). Hlavně ale musí být trubice třípásmová a ne širokopásmová. Důlěžitý taky je koliw W máš na litr vody. Chce to alespoň 0,5W/l. Já mám 54 l akva a 30W zářivky (2x15W). Citovat
kovy_s Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 Sagic : no nevím ... Ve 320L akvárku mám jednu zářivku 36W , která už je na pokraji smrti a rostliny rostou dobře... Sice míň jak v tom 240L (kde jsou 2x 840) , ale i tak je to dobrý.. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 1. září 2014 Odesláno 1. září 2014 Tak jsem nasadil 18/840 a 18/830, svítí společně, snad ta tráva poroste. Dnes jsem měnil pozadí - folii za černou, na plném akváriu, přístup jak do p.... ale povedlo se Citovat
Sagic Odesláno 1. září 2014 Odesláno 1. září 2014 Minimaxo, 36W na 100 l není moc. Hlavně koukám na to tvoje akvárko a včem to máš ty rostliny, proč je nemáš volně v substrátu? Dal bych tam větší vrstvu kamínků a zasadil přímo do nich, takhle podle mě nemůžou rostliny pořádně zakořenit Jinak dobrý web se spoustou rad je rybicky.net Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. září 2014 Odesláno 2. září 2014 Vyděržaj pianěr, fotil jsem to v okmažiku zrodu, skleničky jsem tam dal na pár dní, něž jsem sehnal objednaný štěrk, ten koupen dnes a večer zahájím další level. Jsou to úplně nové kytky, včera jsem ještě dvě dokoupil. Až to bude zasazené, dám foto. rybicky.net znám skoro od jejich zrodu jsou to super webovky, zrovna včera jsem se dozvěděl o jedny \"akvarijní\" kytce, že není vhodná pod vodu Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. září 2014 Odesláno 2. září 2014 na kolik tak vyjde si poridit akvarko? Valca ma rybicky moc rada a vsude na ne civi, naposledy v restauraci byl od ni hodinu uplnej klid, tak bych ho mozna poridil i domu, ale nechci kravu a zaroven nechci, aby bylo male pro rybicky Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. září 2014 Odesláno 2. září 2014 Já dal jako \"pořizovací\" cenu za moje 80x40x30/8sklo na míru lepené + se vším všudy cca 10tis (před rokem a půl) A pak už jen \"investuješ a investuješ\" Je to nekončící kasička Ale když ji miluješ, není co řešit Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. září 2014 Odesláno 2. září 2014 tobě by ale stačilo koupit třeba už hotový set. do menšího než 100l bych nešel... http://www.raj-akvaristiky.cz/akvarijni-sety-startup/sestava-startup-80-rovna-112-l-detail Citovat
elton Odesláno 2. září 2014 Odesláno 2. září 2014 akvárko jedině nad 200l. jinak je to trápení ryb: http://www.akvarista.cz/web/nana/detail/?id=1334 [upravil dne 2/9/14 14:49 od elton] Citovat
jarasidak13 Odesláno 2. září 2014 Autor Odesláno 2. září 2014 souhlasím že ideál je kolem 200l a nakonec přídeš na to že to je malé a koupíš vetší. takto jsem to udelal 3x a ted mám doma 500l:aut:aut:aut Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. září 2014 Odesláno 2. září 2014 Panove, uklidnete sve chovatelske vasne, Jirka se urcite nechce stat vasnivym akvaristou, a je nesmysl kvuli holce kupovat velke akvarium. Pro par pavich ocek mu 100l bohate postaci. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. září 2014 Odesláno 2. září 2014 Panove, uklidnete sve chovatelske vasne, Jirka se urcite nechce stat vasnivym akvaristou, a je nesmysl kvuli holce kupovat velke akvarium. Pro par pavich ocek mu 100l bohate postaci. Citovat
jarasidak13 Odesláno 2. září 2014 Autor Odesláno 2. září 2014 Akvarium 80x50x50 má 200l zdá se ti to velké rozměrově??? Citovat
elton Odesláno 2. září 2014 Odesláno 2. září 2014 přesně tak i to paví očko se chce protáhnout Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. září 2014 Odesláno 2. září 2014 Já myslím že bude volit podle umístění a ceny Citovat
Guest Scratch Odesláno 3. září 2014 Odesláno 3. září 2014 no tech 200 litru bychom asi i nekam umistili , kdyz vidim ten rozmer, by me nenapadlo, ze 80x50 bude mit 200 litru No a jak tak koukam, tak to sakra podrazilo. Kdyz jsem mel naposled akvarko, tak vyslo na par kacek ted me tak napada, co delat s poterem a jak casto se to asi cisti? [upravil dne 3/9/2014 10:04 od Scratch] Citovat
kovy_s Odesláno 3. září 2014 Odesláno 3. září 2014 Scratchi kdybys měl zájem mohl bych prodat to jedno svoje akvárko... Ten celej set... Topítko , filtr , písek , kořen , osvětlení , skříňka... Rozměry D V Š - 100x60x40 Mám vyhlídnuté větší 750litrů... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.