jarasidak13 Odesláno 31. srpen 2014 Autor Odesláno 31. srpen 2014 kovy-s já mám ale akva dlouhé 180cm to by chtelo delší osvetlení. Citovat
kovy_s Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 no to by určitě chtělo Když se koukneš na to moje 320L tak to osvětlení jsem dělal sám.. 3 prkna vevnitř 120cm zářivka a tlumivku a držáky jsem našel doma.. Citovat
Sagic Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 Mně to roste, že se tam pomalu nevejdou ryby Původně jsem měl nějaké kuchyňské zářivky a nic moc, ale co jsem vyměnil trubice za 3 pásmové 840 tak to roste jako zběsilý! Citovat
kovy_s Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 sagic : mám to stejně teď jsem koukal a mám tam taky ty 840 Citovat
jarasidak13 Odesláno 31. srpen 2014 Autor Odesláno 31. srpen 2014 musím nekde sehnat dobrý návod na osvetlení. kdyby neco hodte to sem:papa Citovat
Guest minimaxa Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 Já tam mám 830, liší se to teplotou barvy 3000K / 4000K, tak to zkusím vyměnit, ale nevím zda to bude mít efekt. No uvidím Citovat
Guest minimaxa Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 http://www.peugeot-club.com/topic/96572-chova-tu-nekdo-tlamovce/#1605361 Tetra krvavá, Neonka obecná po cca 10 kusech a párek Panceřníčků zelených [upravil dne 31/8/14 17:00 od minimaxa] Citovat
Guest minimaxa Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 Další havěť jako mečovky, gold a black moly, ancistrusy a paví oka jsme vyházeli (dali známému), a te´d se ještě chystám na další redukci a chci mít jen jednodruhové akvárko. Citovat
jarasidak13 Odesláno 31. srpen 2014 Autor Odesláno 31. srpen 2014 terčovci jsou nádherné,ale zdá se mi že v akva to jsou jen nepohyblivé placky takže nuda:( Citovat
Guest minimaxa Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 Chci hejno 20-30ks něčeho menšího a hlavně živějšího, asi zůstanu u tetry krvavé Citovat
kovy_s Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 mam jich tam 13 a jezdi krasne ... je to kralovska ryba... je taky pekne draha malej tercovec 5cm stoji 150kc a dospely kus 700 a vejs... minimaxo kdybys chtel mam tu asi 40 neonek Citovat
jarasidak13 Odesláno 31. srpen 2014 Autor Odesláno 31. srpen 2014 terčovci jsou i daleko dražší Citovat
ChouLu Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 LED stojí za prd.. Svítí to málo a rostliny potom skoro nerostou.. LED nestojí za prd, ale každé světlo má svoji specifikaci, kterou je nutné si před osazením k jakémukoliv užitku přečíst... v LED světle, ať už teplé nebo studené bílé chybí UV složka a díky tomu rostliny nerostou, až někdy hnijou Citovat
kovy_s Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 terčovci jsou i daleko dražší samozřejmě to byl příklad , za dobrý chovný pár není problém dát 6000Kč Citovat
kovy_s Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 ChouLu a proto není nak klasickou zářivku Citovat
olda Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 Já tam mám zářivky nějaký glo,ryby maj nádherný výrazný barvy,kytky rostou pěkně,akorát mi je ty ancistrusy žerou,už jsem jich odnesl hromadu do zverimexu,ale oni se pořád množej,skaláři to nestíhaj redukovat Citovat
kovy_s Odesláno 31. srpen 2014 Odesláno 31. srpen 2014 olda : nepojedeš někdy přes Jihlavu ? Pár ancitrusů bych potřeboval , nějak mi vymřeli a zlatej pár se nějak nechce třít - prdí na to Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.