matik Odesláno 13. říjen 2005 Odesláno 13. říjen 2005 Kolik s tímto strojem vytahnete?? Ja max 170 a to fakt odrazim i pometlem.... ale otacky nejdou pres 3800, je tam nejaky omezovac nebo to proste vic nejede? jo je to kombik Citovat
Ajdamek Odesláno 13. říjen 2005 Odesláno 13. říjen 2005 Já mám 1.9TD a vytáhl jsem jsme z toho skoro 180. Že je tam omezovač je docela možný, táta má Hdi 80kw a taky mě to nepustilo přes 3800 (možná to bude tím, že jsem jel do kopce). Citovat
barenst Odesláno 13. říjen 2005 Odesláno 13. říjen 2005 ja zatim jel jen v 2,0 80 kw max 230 z kopce dalnice do prahy v 2,2 95kw max 220 Citovat
kveton Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 mam 1.9TD a jel jsem taky 180kou, ale bylo mi pazoutka docela lito, takze to bylo jen jednou Citovat
Petr X Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 170Km/hod na 406ku je docela malo, neeee? Ja s 1.8 16V 81KW jel 225Km/hod po rovine a tachometr mi v tyhle rychlosti ukazuje o 10 vic, takze 215. A jeste to chvili podrzet, tak to mozna pujde. [upravil dne 14.10.05 Petr X] Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 Původně zaslal: Petr X 170Km/hod na 406ku je docela malo, neeee? Ja s 1.8 16V 81KW jel 225Km/hod po rovine a tachometr mi v tyhle rychlosti ukazuje o 10 vic, takze 215. A jeste to chvili podrzet, tak to mozna pujde. [upravil dne 14.10.05 Petr X] To vis podle ceho ze ti ukazuje o 10 min? podle policejniho radaru Ono diesel 66KW a benzin 81 KW, nekde musi byt tech 15KW znat a diesel taky nevytocis do 6500 otacek, jako jsi musel mit pri te rychlosti co jsi psal u tveho benzinu. Jinak samozrejme ze 406ka muze jet i rychleji, ale to nebude ani diesel ani 1.8 16V Citovat
Guest MilaS Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 2 Ferry a s čím jsi to prosímtě jel? Citovat
matik Odesláno 14. říjen 2005 Autor Odesláno 14. říjen 2005 no pekna fotecka... :-) tak takhle mi to urcite nejede Citovat
Petr X Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: Petr X 170Km/hod na 406ku je docela malo, neeee? Ja s 1.8 16V 81KW jel 225Km/hod po rovine a tachometr mi v tyhle rychlosti ukazuje o 10 vic, takze 215. A jeste to chvili podrzet, tak to mozna pujde. [upravil dne 14.10.05 Petr X] To vis podle ceho ze ti ukazuje o 10 min? podle policejniho radaru Ono diesel 66KW a benzin 81 KW, nekde musi byt tech 15KW znat a diesel taky nevytocis do 6500 otacek, jako jsi musel mit pri te rychlosti co jsi psal u tveho benzinu. Jinak samozrejme ze 406ka muze jet i rychleji, ale to nebude ani diesel ani 1.8 16V Jee, to je hezkej obrazek ... to jsi zvednul auto na hever, zaradil tam petku a nechal to rozjet, vyfotil a pak k tomu v nejakym grafickym editoru dal to pozadi dalnice?? :D:D:D Nebo ze by jsi dal do sveho autí jinej motor? Jojo, presne tak ... podle radaru Kdyz mi tachometr ukazuje 50, tak jedu 45 ... kdyz ukazuje asi 130, jedu 120 ... pak uz se ten rozdil 10Km/hod drzi. Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 tak to budu muset dojet nekdy za kamoskou z dopravni policie a premluvit ji aby si stoupla s radarem k silnici a budem kalibrovat muj tachometr Citovat
Fx Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 Mně to při 100 ukazuje přesně 100. Měřeno policejním radarem. Citovat
Fx Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 Ferry: Kraaaadez:D Fotka je z 406 coupe 3,0 V6 Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 Původně zaslal: Fx Ferry: Kraaaadez:D Fotka je z 406 coupe 3,0 V6 jee sorry, ja to tam zapomel napsat ze to je od tebe Citovat
self.esteem Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 Z jak prudkýho kopce to bylo...? Je to moooc hezký! Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 Původně zaslal: self.esteem Z jak prudkýho kopce to bylo...? Je to moooc hezký! to neni z myho auta, kdybych chtel z myho 1.8ckovyho motoru tohle vytahnout tak pri 220 mi prijde dovnitr dat klikovka pres hubu, tohle nasel nekde FX a bude to foceny z nejakyho 3.0 V6 Citovat
Fx Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 Původně zaslal: Fx Ferry: Kraaaadez:D Fotka je z 406 coupe 3,0 V6 Citovat
self.esteem Odesláno 14. říjen 2005 Odesláno 14. říjen 2005 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: self.esteem Z jak prudkýho kopce to bylo...? Je to moooc hezký! to neni z myho auta, kdybych chtel z myho 1.8ckovyho motoru tohle vytahnout tak pri 220 mi prijde dovnitr dat klikovka pres hubu, tohle nasel nekde FX a bude to foceny z nejakyho 3.0 V6 Náhodou, já bych si s klikovkou klidně pokecal, kdyby mi to jezdilo 260... Citovat
barenst Odesláno 15. říjen 2005 Odesláno 15. říjen 2005 pri rychlosti 60 km za hodinu ujedes kilometr za 30 sekund pri 120 je to 15 sekund? snad jsem se nesplet Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.