Dark69 Odesláno 3. srpen 2014 Odesláno 3. srpen 2014 Surne potrebujem zohnat na moju 307SW 2.0HDI r.v.2003 predne prave sklo, zadne lave a zadne sklo.. Vzadu mam tmavsie skla od vyroby.. Nejaky hajzel mi za bieleho dna vytrepal okna... Potreboval by som aspon objednavacie kody, alebo popripade ak niekto ma skla, aj pouzite kupim. Vin: VF33HRHSB82922904 Dakujem Citovat
Gabriel 307 Odesláno 3. srpen 2014 Odesláno 3. srpen 2014 pravé predné OEM kod 9202 88 ľavé zadné OEM kod 9203 FK zadné 5. dvere OEM kod 8744 V8 edit: inak lámať im ruky :bacha:bacha:bacha [upravil dne 3/8/14 09:28 od Gabriel 307] Citovat
Dark69 Odesláno 3. srpen 2014 Autor Odesláno 3. srpen 2014 Keby som ho chytil ma odstrihnute prsty.. Inak dakujem ti a prosimta este, nasiel som pouzite skla. Podla akeho cisla mam porovnat tie skla? Myslim tie cisla co su na skle napisane.. [upravil dne 3/8/14 17:52 od Dark69] Citovat
307rg Odesláno 3. srpen 2014 Odesláno 3. srpen 2014 keď to auto je dobre poistené tak budiš, ale nie sú to malé sumy, naproti tomu z poľkého allegra sa to dá zohnať použité za pár drobných Citovat
Dark69 Odesláno 3. srpen 2014 Autor Odesláno 3. srpen 2014 Poistenie mam len povinne zakonne, takze nic.. A pozeram aj pouzite skla, lenze ja mam vzadu od vyroby uz tmavsie skla ako vpredu. Nie kazde SW to ma tak preto zistujem ako rozlisit tie skla Citovat
Dark69 Odesláno 3. srpen 2014 Autor Odesláno 3. srpen 2014 [upravil dne 3/8/14 17:53 od Dark69] Citovat
307rg Odesláno 4. srpen 2014 Odesláno 4. srpen 2014 Ak sú tmavšie priamo od výroby, nebolo by na škodu zistiť v servisboxe OEM kódy každého skla (podľa VINka), podľa nich sa potom dajú ľahšie identifikovať v ponuke predajcov. Tuším to nebude ľahké zohnať za rozumnú cenu, iná možnosť by bola zohnať obyčajné, t.j. bežné sklá z vrakoviska lacno a nalepiť zodpovedajúcu fóliu. Teraz som si všimol, že kódy ti už napísal Gabriel307, tak iba doplním ceny v peugeote: 9202 88 - 78€ 9203 FK - 96€ 8744 V8 - 366€ Tieto OEM kódy sú na vrakovisku v podstate nanič, užitočné sú vlastne iba pri nákupe v kamennom alebo internetovom obchode. Skutočnosť, že je sklo tmavšie by podľa môjho názoru mala byť nejako zakódovana aj v označení na skle ale v tom ti určite nepomôžem. [upravil dne 4/8/14 14:42 od 307rg] [upravil dne 4/8/14 14:43 od 307rg] Citovat
Dark69 Odesláno 4. srpen 2014 Autor Odesláno 4. srpen 2014 Vdaka za info a aj za ceny Predne prave sklo uz mam, len tie zadne este skusam najst pouzite.. Ak nenajdem kupim nove A to zatmavenie skiel dufam ze bolo len jedneho typu. Citovat
Dark69 Odesláno 5. srpen 2014 Autor Odesláno 5. srpen 2014 Tak skla uz mam objednane Dakujem Este by som sa chcel opytat nakolko mam cas a nudim sa.. To stare tesnenie zadneho skla treba orezat az do plechu?? Citovat
307rg Odesláno 5. srpen 2014 Odesláno 5. srpen 2014 V ponuke pre tvoje auto je vlastne ešte aj náhrada zadného skla za 188€ (RP16 097 720 80) ale to už nie je vôbec isté, či to bude aj s tým zatmavením, to by si sa musel u nich informovať pred tým, než to kúpiš. Ak to dokážu nejako zistiť... Citovat
307rg Odesláno 5. srpen 2014 Odesláno 5. srpen 2014 Tak som skúsil ešte aj vyhľadávanie bez VIN čísla, tzn., že to vyhodí všetky možnosti a vzhodilo to toto: Z toho sa dá vyčítať, že s najväčšou pravdepodobnosťou boli vo výrobe dva odtiene, pričom všetky sklá sú tieňované a niektoré sú ešte silno tieňované, čo je tvoj prípad. Tiež z toho vyplýva, že aj náhradné sklo, ktoré ponúka peugeot za 188€ (RP16 097 720 80) by malo byť silne tieňované Zadné sklo nestačí iba zohnať, musí sa aj správne nalepiť, zistil by som si u firiem, ktoré montujú sklá, či sa ti vôbec oplatí zháňať zadné sklo z vrakoviska, montáž bude asi lacnejšia u skla, ktoré ti predajú oni, a zohnať zadné sklo na vrakáči bude poriadna fuška, majú totiž prirodzene snahu predať to ako kompletné zadné dvere, a v tom menej častom odtieni ich asi veľa nebude, tak ostáva iba zaželať veľa štastia pri hľadaní. Ak to dáš komplet zohnať aj namontovať niektorej firme na autosklá tak vtedy sa zíde aj OEM kód výrobcu: 8744 V8 [upravil dne 5/8/14 12:16 od 307rg] Citovat
Dark69 Odesláno 7. srpen 2014 Autor Odesláno 7. srpen 2014 Diki moc...Idem objednat nove... Mal som pouzite objednane a prislo rozbite Citovat
Dark69 Odesláno 9. srpen 2014 Autor Odesláno 9. srpen 2014 to 307rg: tak objednali mi tu nahradu zadneho skla... Rovno mi ju ponukli... Tak som zvedavy ake sklo pride Citovat
Dark69 Odesláno 12. srpen 2014 Autor Odesláno 12. srpen 2014 to 307rg: ta nahrada zadneho skla co si mi napisal je super je presne zatmavene to sklo ako som mal, a je aj s vyhrievanim..cena 190 eur. Len ma stve jedna vec, v pravom dolnom rohu som nemal ten gumeny doraz skla..a ked mi sklo lepili tak v tom rohu je viacej stlacene to sklo a tym padom asi skrizovane nepraskne v zime pri vyhrievani?? [upravil dne 12/8/14 20:32 od Dark69] Citovat
307rg Odesláno 13. srpen 2014 Odesláno 13. srpen 2014 Podľa mňa to bez toho dorazu (nevidel som ho ako to vyzerá) profesionál ani vôbec nemal lepiť, neviem teda kde ti to lepili, každopádne doklad zo servisu odložiť pre prípad reklamácie. Citovat
Dark69 Odesláno 13. srpen 2014 Autor Odesláno 13. srpen 2014 Lepili mi to v citroene v DE. Su to take 4 gumene kocky v rohoch skla.. Ze ked pritlacas sklo, viac ta to nepusti pritlacit ako je hrubka toho dorazu.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.