Zemla703 Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 Mam RHY 66 kw se siemensem lze strikovace nakym zpusobem vymenit za boschacky ??? Citovat
vladosr Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 neviem preco sa musi siemens angazovat aj v autach , ako by mu nestacilo zdravotnictvo ,osvetlenie a priemysel ..... cely system by zamenit slo , chce to ludi a cas....samotne vstreky nie.... Citovat
Tony Stark Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 kdysi jsem se na to ptal jednoho mechoše odpověď: nedají se nahradit, to bys musel překopat včetně čerpadla, spousty čidel atd. V podstatě totálně vykuchat siemens techniku a místo toho nacpat bosch... Tohle už není sranda, kdy se např. u rotaček fakticky zaměnit vstřiky daly s původními komponenty (např. u 2,1 TD vykopat čerpadlo Lucas, dát Bosch s Lucasáckými vstřiky) a auto sice mizerně, ale jelo (jiné otevírací tlaky). U HDiček už vstřiky nejsou otevírané tlakem z čerpadla, ale elektromagneticky povelem z ŘJ a to by nefungovalo... Nastavení na jiný tlak, jiný rozprach ve spalovacím prostoru, jiné ovládací impulsy, teď si nejsem jist, jestli i napětí... ( U Bosch je napětí pro ovládání vstřiků okolo 80V, u Siemens si nejsem jistý) prostě tohle už není sranda a není prostoru pro \"opravy\". Citovat
vladosr Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 ovladacie napatie bosch 80v siemens 60v jedine komplet cely system + ecu a prisposobit s bsi... Citovat
Zemla703 Odesláno 2. srpen 2014 Autor Odesláno 2. srpen 2014 OK dekuji je mi to ted jasne ... to MilanF1 nechci to menit ale jednou prijde cas kdy odejdou a jejich oprava popripade vymena je oproti bosch vic nakladna tak zjistuju jak by to slo minimalizovat a tudy cesta nevede.Navic je tu tema Vstrikovace siemens ale tam se clovek nic podstatneho nedocte. Pro me je podstatne KDE ? a za KOLIK ? (repas vstrikovace) ale to uz je jiny pribeh dekuji za reakce a myslim ze se to muze LOCK Ted koukam ze na poslednim odkazu je zodpovezeno i kde a za kolik takze zodpovezeno ... [upravil dne 2/8/14 12:50 od Zemla703] Citovat
hardhouse.trip Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 Ten poslední odkaz je ale na vstřiky na RHR a ty máš RHY... Každopádně koukni sem http://www.tadpraha.cz/pages/opravny/vdo.php a obešli si mejly zase taková hrůza to není [upravil dne 2/8/14 14:23 od hardhouse.trip] Citovat
hardhouse.trip Odesláno 3. srpen 2014 Odesláno 3. srpen 2014 NZ...počítej ceny od 4.000 (v té jejich akci) do 6.000,- za repas jednoho vstřiku....v tvém případě by to mohlo být i možná míň, ale to si nejsem jistej... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.