Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 Kontrolka diagnostiky motoru


Petr X

Recommended Posts

Nazdarek. Mam asi blbej dotaz - nejspis mi poradite zajet na diagnostiku, kde bych mel zjistit chybu.

Kdyz zapnu klicek, rozsviti se ta zluta kontrolka diagnostiky, ale po par sekundach zase zhasne a uz se nerozsviti. Dela to vetsinou pri studenem startu, pak uz treba vubec. Ale vzdycky hned po chvilce zhasne. Max. kdyz nastartuju, tak sekundu po tom zhasne. Ale kdybych jen zapnul klicek a chvili pockal, nejspis zhasne taky. Je to normalni nebo to bude nejaka zavada??

Jinak v pristrojovce nebyla na tomhle miste zarovka, takze by to svitilo uz drive.

Taky me napadlo, jestli to nemuze mit neco spolecneho s tim, jak se tu mluvilo o krokači. Jakoby tam slo pri prvnim startu malo paliva. Kdyz mi nedavno dochazel benzin (mam spatnej ten plovak, tak nevim, kolik je benzinu v nadrzi), tak blikala.

Vaham totiz, jestli to ma cenu jezdit na diagnostiku, prece jenom to neni nejlevnejsi zalezitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevím, jestli mám stresovat taky, ale mě to dělá to samý a do teď jsem myslel, že je to v pořádku :mrk

Teda aspoň co jsem si četl v různých \"chytrejch\" knížkách tak se to má prakticky rozsvítit úplně všechno a pak to postupně pozhasínat. Myslím tím hlavně takový ty Ele kontroly (diagnostika, ABS, Airbagy apod.). To rozsvícení tam je kvůli tomu, abys věděl, že to funguje :o)

Prostě pokud to po pár vteřinách zhasne a už se to nerzsvítí, tak je to OK :papa

[upravil dne 6.10.05 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...