kličkus Odesláno 10. červenec 2014 Odesláno 10. červenec 2014 Ahoj, chci si zakytovat, zadělat díru po zapalovači ve 106ce nemám tam zapalovač jen krytku... tak se chci zeptat co za kyt nebo čím to zalepit.... díky Citovat
koblih69 Odesláno 10. červenec 2014 Odesláno 10. červenec 2014 Musíš napřed díru zaslepit. Buď vlepením nebo přivařením vhodného tvaru. Pak to můžeš dotmelit. Citovat
kličkus Odesláno 10. červenec 2014 Autor Odesláno 10. červenec 2014 ok a jaký tmel je vhodný??? Citovat
koblih69 Odesláno 10. červenec 2014 Odesláno 10. červenec 2014 Koupíš normálně polyesterový tmel na plasty - Presto, Body, Dinitrol... nicméně pokud se vyhneš skelným vláknům tak drobně nerovnosti můžeš tmelit i běžným jemným karosářským tmelem. Já používám polyster s hliníkem. Zavaření by mělo být provedené tak abys nemusel tmelit vůbec nebo minimálně. Předtím vždy základ na plasty (ve spreji). Citovat
kličkus Odesláno 10. červenec 2014 Autor Odesláno 10. červenec 2014 asi zbrousim záslepku aby nepřečuhovala a přilepim jí tam a pak zatmelim... pak základovku a barva stejně to mám v plánu stříkat ok díky moc Citovat
ChouLu Odesláno 10. červenec 2014 Odesláno 10. červenec 2014 základ na plasty.. klasickou základovku ne... Citovat
kličkus Odesláno 10. červenec 2014 Autor Odesláno 10. červenec 2014 ve spreji no normal základovku:D [upravil dne 10/7/14 22:12 od kličkus] Citovat
ChouLu Odesláno 10. červenec 2014 Odesláno 10. červenec 2014 na plasty musíš mít základní barvu NA PLASTY.. dělají ji také ve sprayi Citovat
Guest Džůny Odesláno 10. červenec 2014 Odesláno 10. červenec 2014 Decentně se vetřu, když chci stříknout plast, tak na odmaštěnou plochu dát základ na plasty, a na to potom můžu plnič, nebo je plnič na plast blbost? Citovat
Guest Džůny Odesláno 10. červenec 2014 Odesláno 10. červenec 2014 Super. Potřebuji totiž vyplnit drobné rýhy a zabrousit to jemnějším smirkem. Citovat
koblih69 Odesláno 11. červenec 2014 Odesláno 11. červenec 2014 S nějakými vrstvami na plast opatrně, takže plnič klidně ale né přehnaně. Já na plasty používám červenou základovku od motipu (po základu na plasty). Je nejpružnější z těch 3 barev a nejlépe drží. Stříkej jí z větší vzdálenosti - vrstva je pak hrubší a lépe vyplní díry a přitom není tak silná jako plnič. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.