kličkus Odesláno 3. červenec 2014 Odesláno 3. červenec 2014 Dobrý den, chci se zeptat čím se zaslepuje zadní díra od stěrače?? díky..... Citovat
Hafity Odesláno 3. červenec 2014 Odesláno 3. červenec 2014 Teda já bych si drze tipnul, že záslepkou.... Citovat
Peu306 Odesláno 3. červenec 2014 Odesláno 3. červenec 2014 http://www.vwaudishop.cz/zaslepka-zadniho-sterace-uni.html#.U7XLGkPDT7E :papa [upravil dne 3/7/14 22:43 od Peu306] Citovat
wojtěch Odesláno 4. červenec 2014 Odesláno 4. červenec 2014 Ja tam mam zbfelicie zaslepku na anténu jsou to 2 kusy sroub+matka b cca to jak v odkaze ale vyšlo to komplet do 40kc Citovat
Guest servisman Odesláno 4. červenec 2014 Odesláno 4. červenec 2014 Stačilo pohledati na foru Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.