Jump to content
  • Aktuální cíle darů

seřízení světel 406ky


koldam1

Recommended Posts

Tak to je celkem jednoduchý, na tom motůrku co je připevněnej na světle je zřejmě takovej jako šroub a v něm je díra. Tak Tim když budeš točit tak budeš štelovat světla nahoru a dolu, pak tam jsou šrouby na straně světla(je na ně díra durch blatník (mám takavej pocit) tak tim se štelujou do leva a prava). Ty šrouby jsou na křížák. Jestli si to dobře pamatuju nebo jestli jsem to dobře popsal to nevim. Ale když by to nefungovalo tak zkus každej šroub na světle ono to něčim pujde:).

Ne ten šroub na motůrku je tutovka

Link to comment
Share on other sites

tak ty šrouby na těch motorech jsem zkoušel ale to levé světlo i když je to nadoraz svítí nahoru a každým šroubem co jsem našel jsem hýbal a nic, pořád svítí nahoru.

Ještě se chci zeptat pokud někdo nevíte co by mohlo bejt s tím elektrickým štelováním, ,pochybuju že odešli oba motorky najednou. nechodilo to už když jsem to koupil.

Link to comment
Share on other sites

No může Ti to dělat špatně zadělanej motorek štelování. Měl jsem to samý. V peugeotu na jarní prohlídce mi řekli že levý světlo nejde seštelovat. Tak jsem se divil a doma motorek vyndal. Ona je na konci taková jako bambulka a ta musí zaklapnout do světla. Když je jen opřená tak to prostě dolů už nejde i když je motorek nadoraz. Motorek vyndáš pootečením celýho motorku asi o čtvrt kola. :papa:papa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...