seys Odesláno 4. říjen 2005 Odesláno 4. říjen 2005 chci si udělat podložky pod kola,nevíte kde bych sehnal nějaký výkres nebo náčtr pro výrobu? Díky:papa Citovat
Crack Odesláno 4. říjen 2005 Odesláno 4. říjen 2005 Původně zaslal: seys chci si udělat podložky pod kola,nevíte kde bych sehnal nějaký výkres nebo náčtr pro výrobu? Díky:papa snaý se trochui zarýsovat a jde to samo;) a když už je necháš dělat tak si udělej se 2ma rostečema,nebo do nich nech vyvrtat stejný díry po obvodě aby byli co nejlehčí Citovat
Vvitty Odesláno 4. říjen 2005 Odesláno 4. říjen 2005 a doporucuji duralove... hlinik je mekej a zelezo tezky... jinak obecne je to prasarna... no, ja je mam taky... Citovat
mk405 Odesláno 5. říjen 2005 Odesláno 5. říjen 2005 prasárna je relativní můžeš mít kola s velkým ET + podložky a může to být menší prasečina než kolo s malým ET ono jde hlavně o výsledné ET:mrk mk:roker Citovat
destiny Odesláno 5. říjen 2005 Odesláno 5. říjen 2005 Tohle jsem si puvodně chtěl nechat vyrobit já na třistasedmu, ale pak jsem koupil originál podložky OZ a bylo vystaráno. Citovat
mk405 Odesláno 5. říjen 2005 Odesláno 5. říjen 2005 jakožto člověk kreslící výkresy, koukám na dost chyb horší ale jsou některé rozměry, pokud díra je 65 pro osazení na disk předpoklad je že disk má taky 65 tudíš můsí být na druhém konci taky 65 (např. ford má stejnou roztěč ale jinou díru atd.) tedy záleží na tom konkretním kole. píšu to proto ne abych někumu ukázal že má blbě výkres ale proto aby to někdo nenechal takto hned vyrobyt a pak se nedivil že to nepůjde dohromady!!!!! Citovat
Bohumil Odesláno 5. říjen 2005 Odesláno 5. říjen 2005 Lepší je to koupit. Možnost reklamace, nebo výměny, když to bude dělat nějakou neplechu. A ještě záruka. Citovat
Crack Odesláno 5. říjen 2005 Odesláno 5. říjen 2005 já bych to ještě stejně odlehčil,ty co má destiny:myslim Citovat
Kvasky Odesláno 5. říjen 2005 Odesláno 5. říjen 2005 Zdravím, podložky mám z duralu tl. 22mm. Kdybych je nekoupil s kolama, tak bych je určitě dělal. Mám je odlehčený ještě 4-ma dírama (přesně jak říká Crack). Už jsem je taky dělal na R19. Pokud je alespoň trochu schopnej člověk (konstruktér), kterej to umí hodit na papír (a? už jako výkres, nebo jako skicu) tak to kdejakej soustružník zvládne. Citovat
destiny Odesláno 6. říjen 2005 Odesláno 6. říjen 2005 Tohle bylo přesně dělané na míru, na moje auto a na kola, které měly vetší průměr středové díry. To znamená, že podložky by sloužili zároveň i jako středící kroužky, které by stejně bylo potřeba tam nasadit, aby kolo nebylo vycentrované jen šrouby. Takže výkres je naprosto v pořádku. Jak jsem psal, byla tohle první fáze víkresu a pak jsem sehnal podložky OZ. Tohle skončilo v koši. Nedával jsem to sem, aby to podle toho někdo vyráběl, ale jen jako reakci na první příspěvek pro ilustraci, jak by měl víkres vypadat. Citovat
seys Odesláno 6. říjen 2005 Autor Odesláno 6. říjen 2005 už sem našel na webu z duralu za 550 ks a šrouby si nechám udělat:) Citovat
mk405 Odesláno 6. říjen 2005 Odesláno 6. říjen 2005 Původně zaslal: seys už sem našel na webu z duralu za 550 ks a šrouby si nechám udělat:) tak zrovna šrouby bych raději koupil než je dělat z kdovíčeho, šrouby drží kolo a s podložkou jsou více zatížený než bez ní takže musí být z dobrého materiálu a valcovanej pevnostní závit ti asi taky jen tak někdo neudělá... a kola ti utečou v zatáčce jen jednou to tě hezky strašíme, vid? Citovat
Kvasky Odesláno 6. říjen 2005 Odesláno 6. říjen 2005 Přesně jak říká mk405. Šrouby raději kup. Citovat
destiny Odesláno 7. říjen 2005 Odesláno 7. říjen 2005 Taky souhlas. Do dělaných šroubů bych rozhodně nešel! Citovat
Vvitty Odesláno 7. říjen 2005 Odesláno 7. říjen 2005 Původně zaslal: seys no vy mi tu dáváte:roll lepsi prijit o iluze hned, nez o kola v zatacce, ne? Citovat
mk405 Odesláno 7. říjen 2005 Odesláno 7. říjen 2005 Původně zaslal: seys no vy mi tu dáváte:roll dáváme , ale zato budeš mít v zatáčce pocit jistoty a sucha :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.