Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: seys

chci si udělat podložky pod kola,nevíte kde bych sehnal nějaký výkres nebo náčtr pro výrobu?

Díky:papa

snaý se trochui zarýsovat a jde to samo;) a když už je necháš dělat tak si udělej se 2ma rostečema,nebo do nich nech vyvrtat stejný díry po obvodě aby byli co nejlehčí
Odesláno

prasárna je relativní :o

můžeš mít kola s velkým ET + podložky a může to být menší prasečina než kolo s malým ET ono jde hlavně o výsledné ET:mrk mk:roker

Odesláno

jakožto člověk kreslící výkresy, koukám na dost chyb :aut:D

horší ale jsou některé rozměry, pokud díra je 65 pro osazení na disk předpoklad je že disk má taky 65 tudíš můsí být na druhém konci taky 65 (např. ford má stejnou roztěč ale jinou díru atd.) tedy záleží na tom konkretním kole.

píšu to proto ne abych někumu ukázal že má blbě výkres ale proto aby to někdo nenechal takto hned vyrobyt a pak se nedivil že to nepůjde dohromady!!!!! :mrk

Odesláno

Zdravím, podložky mám z duralu tl. 22mm. Kdybych je nekoupil s kolama, tak bych je určitě dělal. Mám je odlehčený ještě 4-ma dírama (přesně jak říká Crack). Už jsem je taky dělal na R19. Pokud je alespoň trochu schopnej člověk (konstruktér), kterej to umí hodit na papír (a? už jako výkres, nebo jako skicu) tak to kdejakej soustružník zvládne.:super

Odesláno

Tohle bylo přesně dělané na míru, na moje auto a na kola, které měly vetší průměr středové díry. To znamená, že podložky by sloužili zároveň i jako středící kroužky, které by stejně bylo potřeba tam nasadit, aby kolo nebylo vycentrované jen šrouby. Takže výkres je naprosto v pořádku.

Jak jsem psal, byla tohle první fáze víkresu a pak jsem sehnal podložky OZ. Tohle skončilo v koši.

Nedával jsem to sem, aby to podle toho někdo vyráběl, ale jen jako reakci na první příspěvek pro ilustraci, jak by měl víkres vypadat. ;)

Odesláno
Původně zaslal: seys

už sem našel na webu z duralu za 550 ks a šrouby si nechám udělat:)

tak zrovna šrouby bych raději koupil než je dělat z kdovíčeho, šrouby drží :mrk kolo a s podložkou jsou více zatížený než bez ní takže musí být z dobrého materiálu a valcovanej pevnostní závit ti asi taky jen tak někdo neudělá...:aut a kola ti utečou v zatáčce jen jednou :bojim:aut

to tě hezky strašíme, vid? :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...