OndraAsus Odesláno 25. květen 2014 Odesláno 25. květen 2014 Čaute, můžete mi prosím někdo vyhledat podle win, jaké mám přesně žhavící svíčky?rozměr atd.. Díkyyy.. win- VF36ERHRH21160685 Auto startuje do cca 0stupňů jak má, čím je potom větší mínus, tak točí dýl a dýl...při -12 už je problém nastartovat, když se podaří nastartovat, tak buď hned zdechne nebo to běží jak na tři válce, filtry byly v zimě všechny nové, takže tím to nebylo. Příspěvků je tady milion a nikdo nepřišel s nějakým vysvětlením, četl jsem tu, že si někdo zrepásnul vstřiky, dal nové žhaviče a problém stejný..Někde jsem četl, že někomu pomohla výměna toho balonku na naftu, že propouštěl vzduch, ale to zas nechápu, že pokud bych to měl zavzdušněné, tak startuju v tomhle počasí bez problémů.. Takže začnu těmi žhavičema a snad to nebude stejná postupka jak u zmíněného člena.. Děkuji za jakékoliv zkušenosti a rady.. auto mám od zimy, stav km 138tis.km.r.v.2005/2,0hdi/100kw. [upravil dne 25/5/14 15:35 od OndraAsus] [upravil dne 27/5/14 12:45 od OndraAsus] Citovat
baffy Odesláno 25. květen 2014 Odesláno 25. květen 2014 OEM kód: 5960 64 ŽHAV SVÍČKY M10X100 LONG 116,4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.