wooody Odesláno 15. červenec 2014 Odesláno 15. červenec 2014 zdravim, sice trosku mimo tema, ale nechci zakladat dalsi normalni prihlaseni auta je mi jasny, ale dotaz, potrebuju k prihlaseni pojistku kdyz budu po prihlaseni rovnou nechavat znacky v depozitu? Citovat
machulda Odesláno 15. červenec 2014 Odesláno 15. červenec 2014 Myslim že jo. Když jsem chtěl auto přihlásit a hned zlikvidovat, tak pojistku taky chtěli. Citovat
barenst Odesláno 19. duben 2017 Odesláno 19. duben 2017 nechci zakladat nove tema mam vyhlidnute auto v SK a chci dovest do CR jen auto ma doklady 1,4 (vin stitky ) a motor 1,9 , pan to prodava stim že nechce delat KO na vyvoz , a oba se ze mu to na slovensku neodhlasi jinak než pres vyvozni doklady . ono už nejde na slovensku odhlasit auto ktere se prihlasilo jinde ? (tak jak jinde v eu ? musi byt vyvozky KO? ) Citovat
mmartinkovic Odesláno 19. duben 2017 Odesláno 19. duben 2017 Platí to ako keby si to doviezol z nemecka, francúzska, talianska. Akurát netreba úradný preklad. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.