Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Předehřev paliva?

uulik

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Je na vodním okruhu, takže musíš vypustit vodu. A dej pak pod něj nové těsnění.

oddie,dík.Ještě se zeptám má to cenu opravovat? Jde to vůbec? Sou tam různé materíaly které sou prej zoxidovaný,lepit to nebudu a nechci.Dík za pomoc.

Tělo je odlitek z hliníku, a má zalisovaný nátrubky pro hadice. Přisávat to může snad jenom tudy. Já to nikdy neopravoval, tak nevím. Nejjednodušší řešení je nechat to nezapojený, a dát do filtru elektricky vyhřívanou vložku, nebo prostě celý el. vyhřívaný fitr - Peugeot to sice nedělal, ale na některých starších baworech nebo Audi to tuším bylo, tak se to dá vzít z toho.

Původně zaslal: oddie

Tělo je odlitek z hliníku, a má zalisovaný nátrubky pro hadice. Přisávat to může snad jenom tudy. Já to nikdy neopravoval, tak nevím. Nejjednodušší řešení je nechat to nezapojený, a dát do filtru elektricky vyhřívanou vložku, nebo prostě celý el. vyhřívaný fitr - Peugeot to sice nedělal, ale na některých starších baworech nebo Audi to tuším bylo, tak se to dá vzít z toho.

Pochopil sem,dík. :papa:xvul

• 5 weeks later...

Lidičky může mi někdo poradit, kde je ten předehřev umístěny na 406 HDI ? a co vlastně předehřívá - vodu nebo palivo? jeho případná aktivita je nějak závislá na okolní teplotě? Na testu ECU mi naskakuje závada koncového stupně předehřevu a nejde vymazat. Dík