Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Klíč - help!


Mail36

Recommended Posts

Zdravim,

ztratil jsem klic od auta-posledni :(Je pravda,ze mi v servise objednaji klicek podle cisla karoserie?Je sice fakt ze se jedna o 405,ale v servise v Olmiku mi rekli,ze musim vedet jakej mel ten klicek profil.Coz samozrejme nemam zdani.Neni to proti logice,ze by evidovali zarezy,no nevedeli profil?Diky za kazdou radu a poradu co ted.Auto stoji uz tyden pred barakem a ja premyslim o nejjednodusim a nejlevnejsim reseni.

Link to comment
Share on other sites

Klíček ti podle VIN objednají (prý je to ale dost pálka), to není problém. Jako levnější (možná) řešení bych viděl sehnání alespoň dvou zámků s jedním klíčem (pokud máš centrál, jakože asi jo, tak ti stačí spínačka a dveře řidiče) z nějakýho vraku.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak? Povedlo?

Tak trošku mimo mísu, ale k tématu: já s tim taky žádný zkušenosti neměl a povedla se mi tátova 405 vyháčkovat, když mi bylo 15!! a zabouchly se mi tam klíče a nechtěl jsem, aby zjistil, že jsem se byl projet (tak 2km kolečko:D) pravda - trvalo mi to asi 2-3 hodiny, propocený tričko, dětský nervy v kýblu, ale povedlo se - a měl jsem zpekla kliku, protože naši asi 20minut potom přijeli - jóó, to byly časy, kdy zakázaný ovoce chutnalo nejlíp...:aut

Link to comment
Share on other sites

Já bych tady nepopisoval konkrétní postupy. Každý auto má (co se bezpečnosti) týče svoje mouchy a majitelé to občas zjistí, ale moc bych to neventiloval:bojim aby potom zloději neprocházeli fóra, kde budou topicy typu \"Zabouchnuté klíče\". I když je pravda, že málokterej by to vyháčkovával, ale taky se takoví najdou (když nejde to auto na díly). Takže je to vcelku jedno...ale stejně bych moc nekonkretizoval.

Link to comment
Share on other sites

Původně zaslal: barenst

Za nejjednodušši řešení bych viděl vytahnout zamek ze dveří a nechat podle něj udělat klíč, dělají to v každe lepši vyrobně klíču .

Když je auto zamčený?:myslim To nepůjde:bojim:roll Ale v případě, že je auto odemčený, tak taky řešení.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...