Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Klíč - help!

Mail36

Recommended Posts

Zdravim,

ztratil jsem klic od auta-posledni :(Je pravda,ze mi v servise objednaji klicek podle cisla karoserie?Je sice fakt ze se jedna o 405,ale v servise v Olmiku mi rekli,ze musim vedet jakej mel ten klicek profil.Coz samozrejme nemam zdani.Neni to proti logice,ze by evidovali zarezy,no nevedeli profil?Diky za kazdou radu a poradu co ted.Auto stoji uz tyden pred barakem a ja premyslim o nejjednodusim a nejlevnejsim reseni.

Klíček ti podle VIN objednají (prý je to ale dost pálka), to není problém. Jako levnější (možná) řešení bych viděl sehnání alespoň dvou zámků s jedním klíčem (pokud máš centrál, jakože asi jo, tak ti stačí spínačka a dveře řidiče) z nějakýho vraku.

Tak jak? Povedlo?

Tak trošku mimo mísu, ale k tématu: já s tim taky žádný zkušenosti neměl a povedla se mi tátova 405 vyháčkovat, když mi bylo 15!! a zabouchly se mi tam klíče a nechtěl jsem, aby zjistil, že jsem se byl projet (tak 2km kolečko:D) pravda - trvalo mi to asi 2-3 hodiny, propocený tričko, dětský nervy v kýblu, ale povedlo se - a měl jsem zpekla kliku, protože naši asi 20minut potom přijeli - jóó, to byly časy, kdy zakázaný ovoce chutnalo nejlíp...:aut

Já bych tady nepopisoval konkrétní postupy. Každý auto má (co se bezpečnosti) týče svoje mouchy a majitelé to občas zjistí, ale moc bych to neventiloval:bojim aby potom zloději neprocházeli fóra, kde budou topicy typu \"Zabouchnuté klíče\". I když je pravda, že málokterej by to vyháčkovával, ale taky se takoví najdou (když nejde to auto na díly). Takže je to vcelku jedno...ale stejně bych moc nekonkretizoval.

Původně zaslal: barenst

Za nejjednodušši řešení bych viděl vytahnout zamek ze dveří a nechat podle něj udělat klíč, dělají to v každe lepši vyrobně klíču .

Když je auto zamčený?:myslim To nepůjde:bojim:roll Ale v případě, že je auto odemčený, tak taky řešení.