Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Loni jsme byli na Silvestrovském pobytu v hotelu U Loubů ve Třech studních nedaleko nového Města na Moravě - nemýlíte se, byl tu následně i Zimní sraz Peugeot-clubu (o klouzání nešlo - nebylo jaksi na čom) - http://www.hoteluloubu.cz/ . Vzhledem k naší spokojenosti jsme si zabukovali na letošek 2 pokoje s představou, že s námi pojede rodina mé velké kamarádky. Bohužel ale jak je v českých krajích v poslední době zvykem rodince nevychází peníze a tak jsem se rozhodl než rezervaci pokoje zruším (my jedeme 100%) nabídnout tuto možnost zde na fóru (preferovali bychom nejraději též rodinu s kterou bychom si vzájemně nelezli na nervy, děcko ve věku našeho Pavlíka (v prosinci 2014 8 let) je příjemným bonusem). Rezervace je od 27.12. 2014 do 1.1. 2015 - prodloužení kterýmkoli směrem bude po dohodě s hotelem jistě možné. Více SZ (resp. ceny budou upřesněny cca v říjnu/listopadu, ale ač jsou o něco vyšší než v běžné sezoně, dají se snést).

P.S.

Pro lyžaře - cca 10 km od hotelu je sjezdovka, terén na běžky je de facto hned u hotelu nebo nějaké okruhy v Novém Městě

[upravil dne 26/4/2014 16:11 od Medvěd]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...