Rejty Odesláno 7. duben 2014 Odesláno 7. duben 2014 Vrhnul jsem se na přetěsnení motoru k pracovnímu fáčku a jelikož jsem odvážný \"hurikánů jak by zazpíval Janda, tak nikoho nepotřebuju že Sice sem lopata zahradnická, ale spoustu vecí na autě si udelám sám, včetně pripravy pod lak..ale DOTAZ po sundání hlavy na mne kouklo ve válcích tohle.. jasný... vysát, zablokovat udělanym zakňaktelem vložky a pak pootočit a očistit písty shora... jen čim to čistíte..technickej benzin to špatně rozpouští tak co na to? Citovat
koblih69 Odesláno 7. duben 2014 Odesláno 7. duben 2014 Nic, vysát nebo vyfoukat kompresorem a to je všechno. Když na to nastříkáš rozpouštědlo tak ti akorát ta karbonová kaše nateče na kroužky a můžou se zapéct. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.