jarasidak13 Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 Ahoj zajímám se o tato alu kola. Myslíte že tam budou pasovat? Má někdo osobně na aute? Kdyžtak pošlete foto jak vypadají na autě dekuji. http://auto.bazos.cz/inzerat/33868893/Alu-kola-16-4x108-original-Peugeot.php Citovat
twoolf Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 má kamarád na SW, jen jezdí na profilu 55. Citovat
celda1970 Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 alu tam pasovat budou což o to,ET dobrý......ale pneu 205/45 R16 asi nebudeš mít v TP...(205/55 R16) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.