Jump to content
  • Current Donation Goals

Pate dvere 307!!

Valis

Recommended Posts

Zdarek parek!!Napiste mi nekdo prosim kolik stoji nove tesneni pod zadni sklo na 307!!A jak je tezke to sklo vymenit musi to delat profik??Jinak kdyby si chtel nekdo pocist proc to chci vedet tak tady:http://www.vwclub.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=13406

Ale nesmejte se mi:bojim protoze uz jsem si s tim vytrpel dost a stydim se za to:mad:

Tak každopádně Ti děkujem za to, že náš klub je daleko horší než VW klub, to jen tak na okraj ( každýmu se líbí něco....mně osobně přijdou lidi na PGC daleko zasvěcenější než na jiných fórech ), ale osobně bych Ti řekl, že měnit sklo nemusí profík, ale když to dělá člověk, kterej to nikdy nedělal, tak riskuje zničení skla a tím pádem i větší spotřebu peněz. Znal jsem kluka, kterej měnil běžně skla na x šáde, ale potom měnil zadek na Alfě, a tři skla praskly. Ne při montáži, ale za provozu, cca do 14 dnů po montáži. Já osobně bych zajel do firmy, která mění autoskla, odvede kvalitní práci ( snad ), dá ti na to záruku a zaplatíš pár kaček. Co se týče toho Tvýho couvání......co na to říct, holt, stát se to může každýmu, ale je tohle je vyloženě blbost a nepozornost šoféra. A za blbost se platí.:papa

Bych řekl že zadní okno bude lepený ... tydíž jem primer a kartuše s tmelem, což se dá sehnat u rozumnýho prodejce kolem 600 kč.

Vycházím u obecné praxe, 307 a její 5té dveře detailně neznám ...Strunou vyříznot, očistit, natřít primerem, nanést tmel a připlácnout na dveře¨.

Sám jsem to na svém autě děla sám a poprvé a v pohodě. Dvěře fungují, nic se tomu neděje, nepraská. Trocha opatrnosti a zeptat se na základní pracovní postup. Pak trochu být pečlivý a důsledný.

Tak me ciste teoreticky neco napadadlo!!Podelte se se mnou o vase zkusenosti!Potreboval bych vedet a)vztahuje se havarijni pojisteni na to ze blbe zacouvam do garaze a znicim si tim auto?? b)Jestli ano chteji pri uzavirani havarijniho pojisteni videt dotycne auto nebo se to uzavira stejne jako zakone jen tak papirove? Tak me napadla takova jedna vec jednoduse bych ted uzavrel pojistku!!A za tri tydny (treba) bych jako zasel na pojistovny ze se mi stalo to a to a oni by to zacalovali Very Happy .Myslite ze je to tak jednoduchy jestli jsem uplne mimo tak me vivedte z omylu!!!Diky za kazdou reakci