Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Guest minimaxa
Odesláno
Tri valce (x2) staci kdyz turbo tlaci(x2) :D:D:D:D
:bacha No, no!! :D
Odesláno
Tri valce (x2) staci kdyz turbo tlaci(x2) :D:D:D:D , mohu říct že mi tento výkon stačí......ale máš pravdu výkonu není nikdy dost ale já kvůli převodovce raději ne.......mám ji mooc rád:D

Ja taky a proto ji nechavam radit driv.

Kdyz mas vyssi kroutak tak radi driv.

Odesláno
Když jsme u toho 3.0 HDi, co to přinese proti 2.7mě. ???:D:D:D

A schválně poznáš těch +30/+80 navíc, aby bylo jasno pro ostatní :o

Jinak 3,0 radi uplne jinak.

Vyuziva prave kroutak.

Kdyz treba jedes 70 a mas tam 5 a slapnes plyn tak spoji spojky a otacky spadnou a vyuzije kroutak.Motor zatahne a je to uplne jina muzika nez 2,7.proste symfonie motoru s prevodovkou.

Odesláno
Tri valce (x2) staci kdyz turbo tlaci(x2) :D:D:D:D , mohu říct že mi tento výkon stačí......ale máš pravdu výkonu není nikdy dost ale já kvůli převodovce raději ne.......mám ji mooc rád:D

Jinak o prevodovku se bat nemusis.

Jak jsi si vsiml tak vyuziva vykon a ne kroutak (3,0 HDI to ma obracene) a tim padem jde posouvat vysoko bez zvyseneho opotrebeni.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...