Guest minimaxa Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 Tri valce (x2) staci kdyz turbo tlaci(x2) :D:D:D No, no!! Citovat
straki007 Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 Tri valce (x2) staci kdyz turbo tlaci(x2) :D:D:D , mohu říct že mi tento výkon stačí......ale máš pravdu výkonu není nikdy dost ale já kvůli převodovce raději ne.......mám ji mooc rád:D Ja taky a proto ji nechavam radit driv. Kdyz mas vyssi kroutak tak radi driv. Citovat
straki007 Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 straki robis cip aj na slovensku? ked mas na svojej stranske aj slovenske cislo Ano Citovat
straki007 Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 Když jsme u toho 3.0 HDi, co to přinese proti 2.7mě. ???:D:D A schválně poznáš těch +30/+80 navíc, aby bylo jasno pro ostatní Jinak 3,0 radi uplne jinak. Vyuziva prave kroutak. Kdyz treba jedes 70 a mas tam 5 a slapnes plyn tak spoji spojky a otacky spadnou a vyuzije kroutak.Motor zatahne a je to uplne jina muzika nez 2,7.proste symfonie motoru s prevodovkou. Citovat
Přema Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 Tri valce (x2) staci kdyz turbo tlaci(x2) :D:D:D No, no!! :D:papa Citovat
shark734 Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 ja by som mal tiez zaujem o chip na RHR Citovat
straki007 Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 ja by som mal tiez zaujem o chip na RHR Jedu v patek v noci. Tak kdyz se zadari tak klidne. Citovat
407coupe Odesláno 1. duben 2014 Autor Odesláno 1. duben 2014 to je kde prosim ta na slovensku? Citovat
straki007 Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 Tri valce (x2) staci kdyz turbo tlaci(x2) :D:D:D , mohu říct že mi tento výkon stačí......ale máš pravdu výkonu není nikdy dost ale já kvůli převodovce raději ne.......mám ji mooc rád:D Jinak o prevodovku se bat nemusis. Jak jsi si vsiml tak vyuziva vykon a ne kroutak (3,0 HDI to ma obracene) a tim padem jde posouvat vysoko bez zvyseneho opotrebeni. Citovat
straki007 Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 to je kde prosim ta na slovensku? Bratislava Trnava Zilina Martin Poprad a zpet. Ale nevim jeste poradi.:D Citovat
407coupe Odesláno 2. duben 2014 Autor Odesláno 2. duben 2014 Ja som z Nitry, koľko by vyšiel taký chip? Citovat
shark734 Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 mne by nerobilo problem prist do trnavy aby si nechodil zbytocne do nitry Citovat
407coupe Odesláno 5. duben 2014 Autor Odesláno 5. duben 2014 Straku sa dnes pohral a chip je hotový. Dakujem Citovat
straki007 Odesláno 5. duben 2014 Odesláno 5. duben 2014 Jeste mel totalne ucpany FAP tak az po vymlaceni to bude znat tutove..... Citovat
407coupe Odesláno 6. duben 2014 Autor Odesláno 6. duben 2014 Ale za to urobené komplet všetko, nový soft v riadiacke, nový soft v prevodovke, odstavené EGR, odstavené FAP a k tomu chip..... Straki je frajer Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.