Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

ahoj všem,

poslední měsíc mám spotřebu cca 13l/100km na 406, 1,8 16V přičem auto vlastním už 10let a po celou dobu a jakékoli jízdě to bylo max 7,5l.

Vzhledem k tomu že v zimě to po ránu při každém nastartování neudrželo otáčky a chcíplo to sem měla podezření na map senzor, tak sem sehnala starší.. vyměnila.. ale otáčky volnoběhu se vyhouply na 1500... po přehození za starý map senzor to bylo zase v \"pohodě\".. je možné ty gumičky na map senzorech prohodit? Nebo jak to jinak utěsnit? Jestli není možné že to tudy saje vzduch..

Nechala sem měřit emise.. kde by auto v pohodě prošlo tedy lambda je vyloučena.

Odesláno

Ten senzor musí těsnit jinka to bude sát falešný vzduch. Gumičky prohodit můžeš. Výměnu udělej při odpojené baterce. Zkontroluj přes diag. teplotu - jeslti sedí s realitou. Ty emise byly nějak na hraně, nebo dopadly velmi dobře?

Odesláno
Ten senzor musí těsnit jinka to bude sát falešný vzduch. Gumičky prohodit můžeš. Výměnu udělej při odpojené baterce. Zkontroluj přes diag. teplotu - jeslti sedí s realitou. Ty emise byly nějak na hraně, nebo dopadly velmi dobře?

takže přehodit, zajet na diagnostiku a zjistit teplota sedí s realitou?

Odesláno

Asi se neptám jasně, ale pokud má auto vysokou spotřebu tak to musí být vidět i na emisích. Chápu, že to prošlo, ale typuju, že to bylo někde na okraji. Proto moje otázka a zároveň náznak toho, že to klidně může být i tou lambdou. Ten MAP má na sobě jen Okroužek který snadno stáhneš - stačí podebrat nehtem.

Odesláno
Asi se neptám jasně, ale pokud má auto vysokou spotřebu tak to musí být vidět i na emisích. Chápu, že to prošlo, ale typuju, že to bylo někde na okraji. Proto moje otázka a zároveň náznak toho, že to klidně může být i tou lambdou. Ten MAP má na sobě jen Okroužek který snadno stáhneš - stačí podebrat nehtem.

aha... už to vidím....:D děkuji..:-)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...