Charlie 1 Odesláno 19. březen 2014 Odesláno 19. březen 2014 Tohle udělat doma privest tam nějakou slepici,která ma x exekuci tak se na me nezlob naší by me vyhodili at si jdu se svoji láskou hledat štěstí někam jinam;)
oddie Odesláno 19. březen 2014 Odesláno 19. březen 2014 A ségra studuje, nebo co dělá? Jestli jí je 19 a pracuje, rodiče by je měli z baráku vymastit oba, rozsvítilo by se jí o to rychleji. A ne ji nechat si ho natáhnout do baráku (v 19!!!!), to je přeci něco šíleného.
oddie Odesláno 19. březen 2014 Odesláno 19. březen 2014 A to jí nechaj při studiu si v 19 domů nastěhovat šamstra??? No to je fakt síla.
JoseA Odesláno 19. březen 2014 Odesláno 19. březen 2014 Taky se divím, že ségře vůbec dovolili nastěhovat si domů frajera. Ať se borec postará o bydlení, když chce se segrou žít.
Charlie 1 Odesláno 19. březen 2014 Odesláno 19. březen 2014 Ono jim ho bylo líto takovéj mládej a tolik dluhu,aby se nemusel víc zadluzovat vzali ho pod svoji střechu... To je hezky ne? [upravil dne 19/3/14 10:49 od Charlie 1]
venomcz Odesláno 19. březen 2014 Autor Odesláno 19. březen 2014 Jsou spolu už dva roky ze začátku byl úplně v pohodě a doma to neměl jednoduché . Vyrůstal bez rodičů . Pokud hodlá tady někdo mít blbé narážky na výchovu rodičů apod . Tak toto téma můžeme rovnou smazat . Nemám náladu číst takové pikačoviny !
Michael coupé Odesláno 19. březen 2014 Odesláno 19. březen 2014 http://www.weblog.rider.cz/articles/263-uredne-bezdomovcem-trvale-bydliste-proc-ho-mit-a-proc-ne
venomcz Odesláno 19. březen 2014 Autor Odesláno 19. březen 2014 Díky , to mi jenom potvrdilo co se tady píše a co jsem si taky myslel no .
oddie Odesláno 19. březen 2014 Odesláno 19. březen 2014 Jsou spolu už dva roky ze začátku byl úplně v pohodě a doma to neměl jednoduché . Vyrůstal bez rodičů . Pokud hodlá tady někdo mít blbé narážky na výchovu rodičů apod . Tak toto téma můžeme rovnou smazat . Nemám náladu číst takové pikačoviny ! Pokud si neumíš dát dohromady jedna a jedna, tak bych ti rád připomněl, že jen a pouze díky těm podle tebe \"pikačovinám\" teď tady řešíš tenhle problém, jen a pouze díky tomu.
Recommended Posts