Iwannko Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Nazdar chalani. Motor este ide par sekund po vytiahnuti klucika zo spinacej skrinky. Viete niekto co by to mohlo byt? 2,2 HDi r.v. 2001. [upravil dne 12/3/14 07:13 od Iwannko] Citovat
JakubkoSK Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 máš blbý názov vlákna tak ti nikto neporadí... Citovat
Mišak Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 DRV ventil, vytahni ven zkus vyčistit sítko jestli tamsítko není tak umíra:( Citovat
Iwannko Odesláno 12. březen 2014 Autor Odesláno 12. březen 2014 A ak ho bude treba novy, co to asi stoji? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.