Mohy Odesláno 17. únor 2014 Odesláno 17. únor 2014 asi bych to neřešil;) nelegální to rozhodně není. Mám ofiko smsky s oznámením 100% slevy ze systému. Jen jsem se chtěl pochlubit když už tu řešíte ceny tarifů a retence:D Citovat
OK406 Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 To by se mi taky líbilo. A nebo kdyby bylo neomezené volání + sms do 400,-Kč. Citovat
h4wk3y Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 OK406, to jde jeste mnohem levneji.... velke firmy to tak maji... Citovat
OK406 Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 To věřím, ale já nejsem velká firma!!! Jsem obyčejný člověk. Citovat
h4wk3y Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 firmy maji zamestnanecke programy... sezen nekoho, kdo tam dela a vezme te pod kridla... Citovat
Mohy Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 H4wk3y: no to neni idealní situace co tu radíš...jelikož tím člověk přijde o své číslo: není majitelem učtu. tmobile má nové neveřejné tarify (mimochodem dle mého hodně zajímavé) , kdo je z prahy a okolí můžeme se pobavit co pro koho mohu udělat. Citovat
Péťa Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 Zdravim. Mam fajn nabidku na dobrej tarif i s netem od vodafonu. Celej zivot funguji na t-mobile a tak se ptam jak je to s pokrytim signalu a 3G netem. Ta nabidka je neomezene volani a sms a 4,0 GB netu za 599 Kc na mesic. Jste spokojeni s pokrytim? Zpět k tématu. Dnes jsme seděli v okresním městě na obědě - já s O2, kolega s T-Mobile a kamarád s Vodafone. Ukazoval jsem jim něco na NETu a byli nadšeni, jak mi frčí (a to se mi o 3G mohlo jen zdát). Tak jsme se dali do porovnávání a výsledek (subjektivní) byl dle rychlosti načítání stejných stránek: [*]O2 [*]T-Mobile [*]Vodafone (ten byl tragický) [/list=1] [upravil dne 18.2.2014 21:29 od Peta] Citovat
Mohy Odesláno 18. únor 2014 Odesláno 18. únor 2014 peto k tematu: hodně taky záleží na použitém telefonu a co který podporuje za datové přenosy:myslim A také treba některé simkarty 5let+ zas nepodporují rychlé 3G...natož LTE ALe vodafone je vazně slabota no. [upravil dne 18/2/14 20:32 od Mohy] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.