Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problém s autorádiem


Slavicek s.r.o.

Recommended Posts

Ahoj,mohl by mi někdo pradit s originálním autorádiem na mé 307. Po nastartování než se auto trochu zahřeje cca 5min

si rádio samo začne přidávat zvuk,nebo ladit stanice,přepne se na cd. vypozoroval jsem,že se to děje při točení volantu.Dálkové ovládání jsem vyndal stejný,nevíte jestli by se dalo vyřadit dálkové ovládání,nejspíše vyřadit drátky co vedou do rádia.Nevím ale který.Má stím někdo skušenosti.Děkuji!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad bych zakladal zbytecne tema tak sem to dal sem. Pokud bych odpojil na delsi cas baterku bude chtit rt3 po me nejaky kod nebo heslo, da se zjistit nekde v diagnostice lexia? Zadnou servisni kartu jsem k autu nedostal a potreboval bych vypojit baterku cca na jeden den:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snekmotorsport: mal som už batériu odpojenú aj pár dní a bez následkov čo sa týka rádia, v podstate ak je už raz konkrétne rádio uložené v BSI tak žiadne kódy to nepýta

Slavicek: žiadne drátky od ovládača do rádia nevedú, vedie tam v podatate iba jeden dátový vodič z BSI a to je zasa prepojené s ovládacími pačkami (COM200?) a podľa toho ako sú poprepínané dáva informáciu rádiu

Môže byť problém v COMe (blok s ovladacími páčkami), v rádiu (neschopnosť správne prijať info z BSI) alebo v prepojení... ak nechceš hneď utekať do sevisu na diagnostiku, mohol by si ešte na skúšku zohnať (požičať) iné originál rádio a zistiť tak, či nie je problém v ňom, vymeniť ovládacie páčky (COM, nie iba ovládač rádia, ktorý je v podstate iba hromada tlačítok) je oveľa náročnejšia a hlavne drahšie.

To veľké prázdne miesto v príspevku tam máš načo??? namiesto toho by bolo užitočné vedieť rok výroby auta, starý a nový model sú napr. elektricky veľmi rozdielne a hneď si tam dopíš aj typ motora ak sa budeš niekedy pýtať na mechanické problémy tak ako ti poradiť, keď ani nevieme čo tam máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...