Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prumer palivove hadicky peugeot 206 1.4hdi


ladix1981

Recommended Posts

dobry vecer vlastnim peugeot 206 sw 1.4hdi a potreboval bych vedet jak je velika ta hadicka co vede do palivoveho filtru mam tam dirku a pada mi nafta a rad bych to vyresil rychlospojkou jen to ted nemuzu zmerit je to ta hadicka co vede pod celym airboxem a konci nalisovana na tu spojku cim se pricvakne k filtru paliva dekuji

jeste mam dotaz lze pouzit rychlospojku na vzduchove hadice nebo je nejaka spesl viz treba tadle http://www.adip.cz/spojka-prima--8-rychlospojka-did-82553/

[upravil dne 14/1/14 19:49 od ladix1981]

[upravil dne 14/1/14 19:54 od ladix1981]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší by bylo přelisovat novou plastovou trubku na koncovky,servisy na to mají lis a přípravek na tvarování trubek. Nebo to sežen někde na vrakáči,ale je to celý komplet i s balonkem a blbě se to mění. Na držáku airboxu si pak vyměn ty gumový špunty co je v něm zasazený. Já ještě na trubky dal na dvě místa pěnovku aby se to nedřelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.asfin.cz/scripts/MGrqispi.dll?APPNAME=TecDoc&PRGNAME=loginhled4〈=cs tady pisou ze je to 10mm tak se pozeptam v mistnich autodilech a uvidime zatim sem to spravil stahovaci elastickou paskou pretahl pres to hadicku a jeste jednou preizoloval a zatim to drzi uz treti den ale sundat ten airbox a tak byl teda porod sem sice ridic kamionu a umim si poradit s vetsim pruserem ale tady je vse plastovy a napasovany a vse stoji penize

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj,měl jsem stejný problém,dírka a vyřešil jsem to stahovací páskou na vysokonapěťové kabely.Je to asi 8 cm široká páska na principu žvýkačky,natáhneš ji začneš omotávat a ona se jakoby stahuje zpět a utěsňuje.A to jsem ještě omotal páskou s vyšší lepivostí od -10 do +70 stupňů.Zatím drží.Jinak mi v Peugotu řekli že se to musí objednat v Rakousku celá sestava trubek i s balonkem za 2.900,-.Snad ti můj nápad pomůže.Musíš ale pořádně odmastit.Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...