Print Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Čau sháním nový přední narazník na old 406 a našel jsem na internetu tento nový v základní barvě za 850kč což se mi zdá málo oproti tomu za kolik nabízejí použité narazníky ostatní prodejci za 1500kč ... myslíte že bude pasovat ? Díky Zde odkaz: http://www.a1-autodily.cz/zbozi/10172/Predni-naraznik-Peugeot-406--95---99 [upravil dne 13/1/14 18:33 od Print] Citovat
mxmen Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Z vlastní zkušenosti bych do toho nešel a radši koupil origo z vrakáče. Jednou jsem koupil na 206 a po zimě kupoval origo, tyhle náhrady jsou z křehkýho plastu a místo prohnutí hned praskne. Citovat
Pe.Tr Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 polsko jak vyšité , proč nenapíšeš devilovi ? a Hugo Boss ma určo tež . Citovat
Pe.Tr Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 jinak kdybys měl zaplacené členství tak na kartičku u autokelly 1368,- s dph z dirama na mlhy a 1287,- bez dir na mlhovky.... Citovat
Dano406 Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Pe.tr: To je sice pěkné,ale ten nérazník by ho teť vyšel na 1800,- respektive 1700,-. Bo by si musel zaplatit členství. Citovat
Print Odesláno 13. leden 2014 Autor Odesláno 13. leden 2014 Počkat ja myslel že ty krytky na mlhy se dají vyndat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.