brano501 Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 Dobrý deň, chcem poprosiť o radu ako otvoriť Peugeot 607. Normálne som ho zamkol cez dialkové a už nejde otvoriť.. Dal som novú baterku do kľúča, ale nič.. Na dverách mám pokazený zámok.. Ako sa dostanem do auta??? Citovat
Agrafik Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 No jo, otevřel to přísavkou a na konci si s ní i to auto nastartoval :D:D Rok auta? Použito superzamykání? Citovat
brano501 Odesláno 11. leden 2014 Autor Odesláno 11. leden 2014 Ďakujem za odpoveď. Zajtra pôjdem kúpiť tento univerzálny kľúč a skúsim odomknúť môjho Francúza... Citovat
OK406 Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 :bacha:grr Hlavně tu piště, jak to otevřít a nastartovat. Není Vám divné, že hned privní příspěvek a takového to typu? Citovat
brano501 Odesláno 11. leden 2014 Autor Odesláno 11. leden 2014 Vôbec nie lebo prosím o pomoc... Mám ti poslať foto techničáku a občianky? dám ti aj mobil na mňa ak potrebuješ.. Citovat
brano501 Odesláno 11. leden 2014 Autor Odesláno 11. leden 2014 Do zámku viem dať kľúč, ale neviem ním otočiť ani na jednu stranu. Striekal som tam aj WD ale nepomohlo.. Nikdy som nepoužíval zámok na dverách.. Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 Asi bych si vyhlédl nejlevnější okno na autě a BUM Citovat
stajgrpavel Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 asi nejrychlejsi reseni ... prez kufr se do auta nedostanes ? Citovat
Chip Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 většinou maj lidi připojištěný čelní je blbý že to je to nejodolnější Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 jestli máš vrstvené okna, tak mi to natoč třeba na telefon zajímalo by mě co vydrží Citovat
brano501 Odesláno 11. leden 2014 Autor Odesláno 11. leden 2014 Akurát pred sviatkami som musel meniť čelné okno... a do dnes nemám peniaze s poisťovne.. A cez kufor určite nie lebo viem čo to obnáša... už som opravoval elektriku na spínači kufru, bola zlá kostra.. Citovat
stajgrpavel Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 tak se koukni na net za kolik bys koupil nake sklo na netu a take aby jsi ho zvladnul vymenit sam. ja bych rozbil okno u ridice ... protoze mam nahradni ve sklepe ;-) [upravil dne 11/1/14 22:41 od stajgrpavel] Citovat
sedrik20 Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 Mne sa pred časom vymkol ford focus . Medzi dvere hore som narval drevený klin a troška povyhol dvere vopchal silny drôt a zasprajcoval nejak so šťastím a otvoril cez kľučku vnútornú či ako to mám nazvať . A inak auto bolo nastartovane a to som vystúpil a sa zamkol a to nemá automatické zamikanie po naštartovaní či ako. A ten klin som dal do uteraka aby sa nič neposkodilo. Citovat
brano501 Odesláno 11. leden 2014 Autor Odesláno 11. leden 2014 Určite skúsim ten univerzálny kľúč a potom budem skúšať ďalej rôzne drôty a tak.. posledná varianta je sklo a to je najhoršie riešenie lebo nemám garáž a stáť na sídlisku s autom bez skla...asi nič moc.. a ešte ku tomu je zajtra nedeľa ako na schvál.. Ďakujem Vám všetkým ktorý sa mi pokúsili pomôcť. PS: Už som mal tri Peugeoti, ale ani jeden mi toto neurobil.. Citovat
Návštěvník Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 No ono už jen rozbíjet okno u auta na sídlišti bude dost průser když tě u toho někdo uvidí Citovat
stajgrpavel Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 tek neschanej nove sklo ;-) treba ma nekdo v tvem okoli nakou 607mu doma na nahradni dily ;-) byt tebou tak sednu k PC a projedu bazos a tak a zkusil bych nejprve sehnat sklo a pak to sel vymlatit a hned vymenit ;-) a hned bych se podival i na ten zamek ;-) Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 Zkusil bych to malé zadní boční.... tudy ti nikdo neproleze, a hned si sjed někam na vrakáč pro nové... Jen teda nevim jak je u607 přidělaný..jestli lepený, nebo v gumě. [upravil dne 11/1/14 21:57 od Chozeluizskuner] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.