oddie Odesláno 24. prosinec 2013 Odesláno 24. prosinec 2013 Nezlob se, ale ty se tu u spousty inzerátů ptáš na cenu, chceš znát podrobnosti, ale málokdy něco koupíš. Z toho plyne i mé přesvědčení, že toto nekoupíš. Oni jsou dost často prodávající dost mimo, člověk by klidně koupil, ale nevyplatí se. A to se pozná až když se člověk vyptá podrobně. Citovat
Marcel505 Odesláno 28. prosinec 2013 Odesláno 28. prosinec 2013 Nezlob se, ale ty se tu u spousty inzerátů ptáš na cenu, chceš znát podrobnosti, ale málokdy něco koupíš. Z toho plyne i mé přesvědčení, že toto nekoupíš. Oni jsou dost často prodávající dost mimo, člověk by klidně koupil, ale nevyplatí se. A to se pozná až když se člověk vyptá podrobně. Za hranicemi jsou opravdu někdy prodávají mimo s cenou směrem dolu, v tuzemsku ale většinou mimo směrem nahoru. [upravil dne 28/12/2013 02:22 od Marcel505] Citovat
Marcel505 Odesláno 17. únor 2014 Odesláno 17. únor 2014 Našel jsem informace o verzi Danielson, ale jen 160 kW... [upravil dne 18/2/2014 00:49 od Marcel505] Citovat
Ota Odesláno 19. únor 2014 Autor Odesláno 19. únor 2014 Marceli, pěkná zprávička i v českém tisku, dle fotky a popisu vypadá, že vyšla ještě za komárů... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.