Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj všem, dostal jsem se do dost divné situace. Po neustálých problémech se startováním motoru u mé 406ky (2,0HDi; 66/90; r.v. 2001) mi dnes vyměnili v PEUGEOTu zadní podávací čerpadlo nafty, a řekli mi, že pokud to nepomůže, bude vadná řídící jednotka, která to čerpadlo při otočení klíčky v zapalování před startem nespíná, tudíž není nafta v motoru a nenastartuje to. Proto jsem se chtěl optat, zda někdo z Vás náhodou nemá s tímto problémem také zkušenost? Popřípadě, máte někdo z nějaké bouračky BSIčko na prodej, pokud ano, tak za kolik? A kde ho překodovat, resp. vyresetovat do továrního nastavení, aby se dalo přendat ke mě?

Moc díky všem za tip. Nechce se mi věřit, že by auto bylo na odpis... Ale když nestartuje, je to auto k ničemu..

Odesláno
nestačilo by v BSI jen přeletovat spínací relátko na spínání čerpadla, nemusel by jsi nic programovat kodovat.

Ahoj, no já jsem totální LAIK, takže pokud bys byl ochotný třeba Ty, nebo kdokoli o kom víš, že by uměl, budu rád...

Odesláno
Mám tu dvě BSI, ale spíš než to překódování bych zkusil to relátko.

Ahoj, jsem rád, že jsi živej :-) No, já dám na každou radu.. A pomohl bys mi s tím? Ono to někdy startuje, někdy nestartuje.. Však víš, řešili jsme to.. Já to fakt neudělám, nemám tušení. Kolik kdyžtak za to BSI?

Odesláno

Když jsem toto řešil, tak jsem také vyměnil podávací čerpadlo v nádrži, ale za týden to občas šlo a občas zase ne, dělalo to hlavní relátko co spíná to čerpadlo a je u řídící jednotky v motorovym prostoru v tom černým kastlíku vedle motoru nalevo, velké hnědé relé, to že je špatné poznáš tak že do konektoru k čerpadlu ti nejde 12V (prostřední dva piny), ale třeba pouze jen 5V, také pro zkoušku pomůže když ti to nepůjde nastartovat tak na to relátko zaklepat a pak sepne, pokud není úplně KO a občas jen zablbne, vyzkoušej a uvidíš:papa

Odesláno
Když jsem toto řešil, tak jsem také vyměnil podávací čerpadlo v nádrži, ale za týden to občas šlo a občas zase ne, dělalo to hlavní relátko co spíná to čerpadlo a je u řídící jednotky v motorovym prostoru v tom černým kastlíku vedle motoru nalevo, velké hnědé relé, to že je špatné poznáš tak že do konektoru k čerpadlu ti nejde 12V (prostřední dva piny), ale třeba pouze jen 5V, také pro zkoušku pomůže když ti to nepůjde nastartovat tak na to relátko zaklepat a pak sepne, pokud není úplně KO a občas jen zablbne, vyzkoušej a uvidíš:papa

Tak super! Díky moc za radu. Doufám, že myslíš tu černou krabici, která je společně s řídící jednodtkou motoru? Je zdeklovaná...

Odesláno
taky tady mám kdyžtak BSI z 2.0Hdi 66kw cena 500

ale snad pomůže to relátko....

Ahoj, to je super, to je přesně moje! Mám taky 66/90.. Jakej rok? To asi nevíš, viď? Jinak bych ho asi bral... Je funkční? Když to je to samé, jako mám já (motoricky) je nutné to kodovat?

Odesláno
Tohle relé jsi ještě neměnil? Já měl pocit, že jo... BSI je tak za litr, ale to překódování asi taky, zkusil bych nejdřív tu opravu.

Já osobně si myslím, že ho v PEUGEOTu měnili.. Mám v autě ustřihané různé svazky toho, co měnili, tak se kouknu, ale nevím :-/

Odesláno
Ustříhané svazky toho co měnily? potěš koště....nejdříve zkus to co ti radím, a pak scháněj bsi.....

Jo, nedělám si srandu.. V PEUGEOTu mi řekli, že to může být tím, že jsem měl vadný předehřívač nafty, a nafta mi vzlínala po elektroinstalaci dál.. a mají za to, že došla až do BSI.. Takže mi v podstatě udělali celou novou elektroinstalaci, co je v motoru...

Odesláno
No nazdar, kolik už tahle sranda stála, víc než celé auto, ne?

No, není to tak zlý.. Já řekl, ať si to tam nechají jak dlouho chtějí, ale dají to za co nejméně peněz dohromady.. Zatím mě to stálo asi 5500,-Kč vč. dnešní výměny čerpadla - Oddie, funguje :-D

Odesláno

Dej to někomu odpájet a ať ti tam hodí druhé relé třeba podobné když neseženeš stejné .toto co máš může mít už připálené kontakty a proto jednou jde a jednou ne. Poklepáním jak ti radili se to odlepí a zas to chvilu jde . není to řešení . Oprava za pár korun . Zkus a uvidíš , udělá ti to kde kdo má pájku a neotočí ti ho naopak...

Odesláno
Dej to někomu odpájet a ať ti tam hodí druhé relé třeba podobné když neseženeš stejné .toto co máš může mít už připálené kontakty a proto jednou jde a jednou ne. Poklepáním jak ti radili se to odlepí a zas to chvilu jde . není to řešení . Oprava za pár korun . Zkus a uvidíš , udělá ti to kde kdo má pájku a neotočí ti ho naopak...

Aha, dik za tip. A kdo to udela? Ja nikoho s pajkou nemam. Jinak jsdm sd dival, a to rele jd z Peugeota menene. Stare mam v krabici..

Oddie, to cerpadlo tam dali az dneska.. takze nevim, zda to pomuze.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...