Majo0777 Odesláno 15. prosinec 2013 Odesláno 15. prosinec 2013 Dobry den, pred nedavnom som menil senzory ABS a este som nedal vynulovat chybu, dnes mi rozsietilo chybu motora , ESP a ASR, a prestalo mi auto tahat, turbo vobec nezopína, mohly tieto ochranne systemi vyraradit turbo?ak dam vynulovat chyby mohlo by to zacat fungovat ako ma? Vdaka za rady P407 sw 2006 2,0 100kw [Edited on 15/12/13 22:24 by Majo0777] Citovat
Lukas.407 Odesláno 15. prosinec 2013 Odesláno 15. prosinec 2013 Tak to asi ne, ja jsem s nefunkcnim cidlem jezdil celkem dlouho a jine omezeni se nedostavilo. problem bude jinde:( Citovat
Majo0777 Odesláno 15. prosinec 2013 Autor Odesláno 15. prosinec 2013 ale to ARS a ESP mi mohlo rosvietit kvoli tobu ABS senzoru ci t nema vobec nic spolocne? Citovat
Laďa Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 Ano, ta výstražná kontrolka je pro všechny systémy společná. [upravil dne 16/12/13 07:15 od Laďa] Citovat
AnotherOne Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 Nesvieti ti aj hláška Antilpollution fault? Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 Vyměnil li jsi čidla, a ABS/ESP svítí dál, tak je něco špatně. Za tenhle rok jsem vyměnil už tři čidla, a když ho vyměníš, nemusí se nic mazat na DIA. Jednoducho zhasne samo Citovat
Majo0777 Odesláno 16. prosinec 2013 Autor Odesláno 16. prosinec 2013 Takze dia ukazala ze EPS a ASR ze nekomukuje a ze najskor bude zle ukostrenie. A to turbo a vlastne tah auta ze je nieco s tlakom paliva a tak som rovno nehal auto v servise,uvidim co to nakoniec bude a kolko zapitaju Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 Tak to přeju hezké vánoce. Snad už máš nakoupené dárky, pač bych řekl že po opravě je pujdeš zas vrátit.... Snad to nebude nic strašného, ale jak je něco na palivovej soustavě, tak to nebejvá zrovna levné Citovat
Majo0777 Odesláno 16. prosinec 2013 Autor Odesláno 16. prosinec 2013 no tak to je uzasna sprava, uvidim a neham sa prekvapit Citovat
Lukas.407 Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 common rail a porucha palivove soustavy... Moc spatna kombinace:( Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 17. prosinec 2013 Odesláno 17. prosinec 2013 Ona je i špatná kobinace porucha palivovej soustavy a měchanik, kterej vymění vstřiky,čerpadlo, a pak se zjistí že byla pouze netěsnost nebo zacpanej filtr. Citovat
Majo0777 Odesláno 17. prosinec 2013 Autor Odesláno 17. prosinec 2013 vianoce su zachranene, stacilo len precistit kontakty a koncovky kabelaze a spat pripojit a ziadnu chybu uz nevykazuje,vsetko ide ako ma Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 17. prosinec 2013 Odesláno 17. prosinec 2013 Tak to je jen dobře A už ti to jede jak má? Citovat
Majo0777 Odesláno 17. prosinec 2013 Autor Odesláno 17. prosinec 2013 Jasne .hned som to aj otestoval a turbo taha ako ma a uz nic ani nesvieti ani dia n neukazuje Citovat
Lukas.407 Odesláno 17. prosinec 2013 Odesláno 17. prosinec 2013 Ona je i špatná kobinace porucha palivovej soustavy a měchanik, kterej vymění vstřiky,čerpadlo, a pak se zjistí že byla pouze netěsnost nebo zacpanej filtr. No tak tady to mohlo dopodnout podobne... Jeste ze to bylo jen timto:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.