Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunguje parkovací asistent


hardhouse.trip

Recommended Posts

  • O 5 let později...

Zdarec, mám na vás dotaz. Setkali jste se někdy s tím, že by parkovací senzor nehlásil chyby a přesto nefungoval?

Mám originál peugeot park assistent, jen v zadu. Hlásil chybu levého středního senzoru- byl tam skříplý/procvaklý jeden svazek od senzoru, ten jsem opravil. Nyní bez závad a prošel kontrolou vsech cidel. Nyní, když dám zpátečku s nastartovaným motorem, zobrazí se autíčko na palubáku, jednou pípne zvukový signál, vše jakoby mělo fungovat, ale neregistruje překážku, jakoby žádná překážka vzadu nebyla, žádný senzor neregistruje překážku. Systém bez chyb, napájení funguje, jednotka se hlásí, reaguje na odpojení konkrétního senzoru, kabeláž ok, pojistky ok, jednotku jsem měl rozdělanou, není vyoxidovaná atp. Ale stále se hlásí, jakoby za autem nebyla žádná překážka ikdyž se tam nachází, nereaguje. Má někdo podobnou zkušenost? V diagnostice (v BSI ani v jednotce park assistentu) není funkce vyvolání hodnot jednotlivých čidel (vzdálenost), takže celkem tápu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...