Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //


Recommended Posts

Odesláno

Tak když kouknu do Service BOXU tak mi to píše že termostat podle mojeho VINKa je TERMOSTAT CHLAD KAPAL MOTORU 83 DEG z toho usuzuju že je na 83stupňů.Nevím zeptám se až pojedu s tím na servis.

[upravil dne 8/12/2013 10:07 od John]

Odesláno

Ale topií jen je to pozvolnejsi.

Ale i v benzinu pokud mam predstavu ze budu jen v katasech a tricku pri venkovni teplote -15°C je to trosku k usmevu.

Zadna izolace a to nic cemu rikaji topeni hmm ale na delsi cesty ve svetru v poklidu.

Pokud je v poradku termostat ....

Ted v zime male na panelu 23-24°C a pohoda i vzadu jsou spokojeni a to se divim tam moc tepleho nedoletne ... :(

A kdyz stojime mame nezavisle topeni - tak ze nestradame. ;)

Odesláno

John: když si vzpomenu na svojí bývalou 2.0HDi a 2.2 HDi, tak ta 2.2 topila kolem těch 80-85st. A to byl nový termostat. Asi bych s tou výměnou tolik nespěchal. Osobně jsem měl dojem, že 2.0 HDi mi topila lépe.

Odesláno

Honza z Nera : jj už vím na 100% že tam má být termostat co otvíra na 83st. takže to mám dobře,ale asi trošku ukazuje špatně čidlo na budíky když většina majitelů 2.2hdi mi řiká že jim to na budíkách ukazuje pořád 90 už po několika km...to porovnám přes diag...

Jinak co se týká spotřeby včera jsem zkoušel jet na ,,spotřebu\" dálnice do 130km občas 140při předjíždění a po příjezdu dom PP ukazoval 7.2l dneska jsem se na to vyprd abych nebyl brzda po D1 a jel jsem normálně jak mám ve zvyku do 150km a PP ukazuje 7.6l takže na těch pár deci prdím.

Odesláno

Jo D1 je stavena i na vetsi rychlost vsude je hodne mista odstavne najezdove pruhy nadherne sjezdy treba na benzinky ....

A pak se jen divime ze neni dne ze je nekde ucpana v dusledku DN ;)

Odesláno

Jo souhlas ale to nebylo mysleno tak jak je pochopeno ale tak ze v prvotnim problemu se resila spotreba ktera nakonec neni tak \"zla\" ona je proste normalni pro tento motor :D

Jinak az nebude fap egr myslim pokud bude kondice motoru v norme bude i spotreba kolem 7 pro tuto \"rychlost\"

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...