hondes Odesláno 29. listopad 2013 Odesláno 29. listopad 2013 Dnes presne mam aj ja problem zo startovanim.....Mam P406 new model 2.0 hdi 66kw 1999, prisiel som normalne z prace domov, parkujem a len tak tak som stihol zaparkovat a zrazu mi motor vypol a uz nejde nastartovat. Prikladam aj video, dufam ze poradite. Vo videu su zatial vsetky veci co som si vsimol, radio nejako blbne , v pristrojovke alebo niekde medzi poistakmi to tuka nejako, central tiez nefunguje, baterka je v poriadku, ked otvorim dvere tak stropne svetlo normalne svieti ale po otoceni klucom to zadne tukat a aj svetlo zhasne, aj normalne svetla ked otocim packou tak nesvietia nic vobec ani parkovacky, predtym ziadne problemi s autom neboli. http://www.youtube.com/watch?v=qAVJfPpv3p8 Citovat
marko306 Odesláno 29. listopad 2013 Odesláno 29. listopad 2013 Baterku máš KO. Stropné svetlo ti môže svietiť normálne, to je malý odber, ale pri väčšej záťaži je to už v prdeli. Je to vidieť aj na tom autorádiu ako sa správa, že baterka v prdeli. Merák ti bude ukazovať na baterke 12V, ale pri záťaži to už bude menej. Ako starú máš baterku? Citovat
hondes Odesláno 29. listopad 2013 Autor Odesláno 29. listopad 2013 Tak uz to bude 2 roky co mam auto a nebola menena baterka len rozvody, olej stabilizacne tycky a tieto veci.... Citovat
marko306 Odesláno 29. listopad 2013 Odesláno 29. listopad 2013 Akkou kontrolou si zistil, že máš baterku ok? Citovat
pavel104 Odesláno 29. listopad 2013 Odesláno 29. listopad 2013 Podle videa je to 100% baterkou, případně kabelama od baterie. Citovat
hondes Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 Tak si myslim ze baterka je v poriadku lebo motor toci normalne len nenastocil....ale dnes skusime cez strartovacie kable auto nakopnut tak uvidime, dam vediet.... Citovat
marko306 Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 Predpokladám, že si dal baterku asi nabiť, keď ti už teraz točí motorom. Ak si mal baterku vonku alebo úplne vybitú, tak teraz ti nenaskočí možno skrz imobilizér. [upravil dne 30/11/13 12:55 od marko306] Citovat
hondes Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 nie, baterku som nenabijal, motor tocil este vtedy v pohode len uz nenastocil a to tukanie nastalo.......start cez startovacie kable nebol uspesny, to iiste, tukanie v palubovke, neviem co sa stalo........ Citovat
hondes Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 dobre ak to teda robi imobilizer tak ako sa to da obist? Citovat
hondes Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 Je tu niekto z bratislavy co by mi prisiel spravit diagnostiku? Citovat
marko306 Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 V prvom rade daj merák na baterku a tak štartuj a napíš sem aké hodnoty ti ukazoval. Ak je baterka v prdeli tak aj cez káble ti nemusí naštartovať. Citovat
hondes Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 meraci pristroj nemam k dispozicii Citovat
Sagic Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 Odpoj baterku a zkontroluj jak jsou na tom vývody. Očisti je a pořádně utáhni kabely zpátky. Něco podovnýho mi to dělallo, když mi zaoxidovaly přípojky na baterce. Citovat
Guest zamec87 Odesláno 1. prosinec 2013 Odesláno 1. prosinec 2013 skontroluj baterku kontakty pri najhorsom je to štarter Citovat
hondes Odesláno 7. prosinec 2013 Autor Odesláno 7. prosinec 2013 Takze auto bolo dnes odtiahnute do servisu lebo to nebola ta baterka a skusal som vsetko mozne, tak Vam potom dam vediet ze co to bolo, mozno sa to potom niekomu zide Citovat
hondes Odesláno 17. prosinec 2013 Autor Odesláno 17. prosinec 2013 Tak auto uz je opravene a chyba bola v tom ze som mal studene spoje Citovat
hondes Odesláno 18. prosinec 2013 Autor Odesláno 18. prosinec 2013 Pozeram ako pozeram tak nie nikto, nemyslim kable od baterie. Studene spoje na spinacej skrinke. Citovat
podgy4 Odesláno 18. prosinec 2013 Odesláno 18. prosinec 2013 Pozeram ako pozeram tak nie nikto, nemyslim kable od baterie. Studene spoje na spinacej skrinke. jo takhle, promin Citovat
ok1in Odesláno 20. prosinec 2013 Odesláno 20. prosinec 2013 Ta spínačka je fakt mizerně udělaná, kdo to jednou měl rozebrané, ví o čem mluvím... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.