greg Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Ahoj kluci, potrebuju nasmerovat. Od 50kmh se objevuje trhavy chod volantu. V nulove poloze ok ale pri zataceni trhavy pohyb. Cca ve 120 kmita i v nulove poloze. Pri plnem rejdu na obe strany se z homo kloubu nic neozyva. Kola jsou vyvazena. Chystam se na cepy rizeni, kulaky, kotouce a desky. Cim by to mohlo jeste byt? Diky za rady. 406 viz podpis. [upravil dne 11/11/13 08:04 od greg] Citovat
ChouLu Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Uložení tlumičů nebo něco z toho co píšeš Udělej to a pak uvidíš Citovat
Guest servisman Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Pokud jsi ještě neměnil to uložení tlumičů , tak to budou ta ložiska. Stačí je jen vyměnit ,ostatek pokud je ok můžeš ponechat. Já jej měnil preventivně před 2ma roky a jedno bylo na 75% rozsypaný a druhý načatý. Citovat
greg Odesláno 11. listopad 2013 Autor Odesláno 11. listopad 2013 Ulozeni je par mesicu stare a uz funguje jak ma. Tycky stabiku jsou jeste mladsi. Nemuze to byt treba ulozenim ramen? Musim to rozdelat a zkusit vule. Citovat
Guest servisman Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Pokud při jízdě malinko sešlápneš brzdový pedál nezačne kmitat volant drobet více ? Pokud ano tak je to kotoučema. Už jsem se s tím setkal do 50 celkem nic jen pokud jsem polehtal brzdu tak začal malinko trhat volant. Více to bylo znát nad 100 km a při 150 ani nemluvit Citovat
greg Odesláno 11. listopad 2013 Autor Odesláno 11. listopad 2013 Tohle jsem zkousel a nema to vliv. Jeste bych rekl ze kdyz je auto tezsi jsou ty kmity ve 120 vice znatelne a vetsi. Je jedno jestli je motor v tahu nebo jim brzdim. Citovat
Guest servisman Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Tak už jen jedno , zajeď na STK na třasadla - kontrolu vůlí přední nápravy/asi 110Kč/ a oni ti řeknou kde je závada. Citovat
greg Odesláno 11. listopad 2013 Autor Odesláno 11. listopad 2013 Jojo, dneska tam zajedu. Diky Citovat
greg Odesláno 11. listopad 2013 Autor Odesláno 11. listopad 2013 Jojo, dneska tam zajedu. Diky Citovat
Guest servisman Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Já tam byl dnes a pohoda Citovat
greg Odesláno 11. listopad 2013 Autor Odesláno 11. listopad 2013 Tak jsem tam dneska byl. Kontrola vůlí, geošky a brzd a prý všechno ok. Vůle žádné, geometrie v pořádku a brzdy rovné. Pak jsem se stavil nechat ještě jinde převážit kola a na jenom to ukázalo 10-10. Je to už lepší, ve 120 už to nekmitá, ale v menších rychlostech při vytáčení volantu pořád ještě lehce trhá. To už ale vidím spíš na olej v posilovači. Citovat
Roman 1173 Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Prostříkej kloubek řízení konkorem nebo něčím podobným,měl jsem podobný problém a kolega mi poradil promazání a je zatím klid.Viz. Citovat
greg Odesláno 1. únor 2014 Autor Odesláno 1. únor 2014 Tak olej v posilovači vyměněn. Je to krapet lepší, ale stále to pokmitává. Víc se to projevuje při pohybu volantem směrem doprava, ale jen tak na prvních 30°. Kloubek mi promazávali při výměně pružin, ale zkusím ho ještě něčím napajcovat. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.