s1970 Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 Zdravím jsem tady novej.Koupil jsem 807 2,2 hdi rok 2003.Potřebuji poradit jak mám aktivovat senzor deště.A radu ohledně palubního počítače co a jak .Je bez navigace. Děkuji [upravil dne 6/11/13 10:17 od s1970] Citovat
P607Olda Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 Sežeň si návod - příručku. K nahlédnutí zde http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/ Palubní počítač je v kapitole Váš Peugeot 807 podrobně / Vícefunkční obrazovky / Představení anebo Konfigurace parametrů Je tam toho moc, tak nebudu to sem kopírovat. Senzor deště: moc to nefunguje, bývá moc citlivý. Tady udělali inženýři chybu... Pozn. Příště dej výstižnější název, aby to někdo mohl najít vyhledávačem, až bude mít stejný problém. Např.: 807 - aktivace senzoru deště a ovládání palubního počítače? [upravil dne 6.11.2013 10:31 od P607Olda] [upravil dne 6.11.2013 10:33 od P607Olda] Citovat
Tango C8 Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 JO jo, na 807/C8 je senzoru deště úplně, ale úplně na dvě věci. Citovat
P607Olda Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 Paradoxní je to, že na 406 z roku 97 fungoval výborně. Takové podlouhlé okénko, asi 4 x 1 cm. Teď v servisu prudí, že je potřeba nové stěrače, člověk vypadá jako lakomec, pak vysolí 1700 a stěrače furt lítají jak strhané. To se mi na Peugeotu jako firmě opravdu nelíbí, že konstrukční závady se ponechají neřešené a zákazníkovi nezbývá než rezignovat, případně si říct Peugeot nikdy více. Citovat
ferinko2 Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 Ja to mám vypnuté na C8,vyhovuje mi ťuk na jedno zotretie,čo po vypnutí auto zostal.Stierače si robili čo chceli a stačilo,že slabšie zotreli pred čidlom a zbytočne išli dlho. Citovat
Tango C8 Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 Stačilo by jenom přidat k tomu senzoru taky nastavení citlivosti na pačce. Tak to má rendl - dám senzor a nastavuji pak jenom jeho citlivost a je to supr, bomba, špica a tak dále Citovat
ferinko2 Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 Stačilo by jenom přidat k tomu senzoru taky nastavení citlivosti na pačce. Tak to má rendl - dám senzor a nastavuji pak jenom jeho citlivost a je to supr, bomba, špica a tak dále ....jednoducho RENAULT..... Citovat
Sagic Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 V 807 je to na , v 306 co mám je to úplně super, krásně funguje. Fakt nechápu, proč mění něco co funguje a vytvoří takový paskvil:bacha Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.