mana405 Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 Zdravím, přestalo mi fungovat podsvícení u hodin na přístrojové desce auta... Nějak jsem nepřišel na to jak se odendává,ale asi to bude nějak nacvaknuté. Prosím má tu někdo návod? Citovat
Marcel505 Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 Starý nebo nový model? U starého musíš sundat celý ten vrchní kryt přístrojovky a pak hodiny vycvakneš nahoru... Citovat
KingSpade Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 Tak samo i u nového modelu musíš odstranit celý horní panel přístrojovky (rozuměj od rádia nahoru) Citovat
mana405 Odesláno 1. listopad 2013 Autor Odesláno 1. listopad 2013 Mam starý model... Nwm jak sundat ten vrchní nemam auto vůbec prozkoumané Citovat
KingSpade Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 hele tak podle toho jak se na to tak divám tak by měly jít vyloupnout jen samotné hodiny, nemyslím přímo hodiny ale jakoby ten plast ve kterém jsou přidělané popř zkusit vytáhnout tlačítko na výstražné a jakoby vypáčit ty hodiny, ale těžko říct..starý model jsem zatím nekuchal [Edited on 2/11/13 02:04 by KingSpade] Citovat
Marcel505 Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 Blbost, ten plast ve kterém hodiny jsou je součástí toho středového plastu kolem rádia atd. Takže, jak na to: Plochým šroubovákem vydloubni čtverec vlevo od tlačítla vyhřívání z.okna, pak čtverec vpravo od hodin a pak čtverec na levé straně palubky - vedle tlačítka na mlhovky. Pod tím budou šrouby asi na klíč 10, po povolení sundáš celej vršek. Bacha na gumičky umístěné na přístrojovce, většinou spadnou. Pak hodiny vyndáš vysunutím nahoru. Pokud Ti nesvítí, tak akorát vyměníš žárovku zezadu. Ale obávám se, že Ti nepůjdou - to je klasický problém, po čase prostě nejdou, mají špatný kontakt s displayem... Citovat
mana405 Odesláno 2. listopad 2013 Autor Odesláno 2. listopad 2013 KingSpade - No Asi samotné nepůjdou :/ Marcel505 - Děkuji moc, zítra na to vlétnu a zkusím to.. Snad tam ty gumičky pak nandám zpět.. Jestli nebudou svítit, tak si tam přidělám zepředu nějákou žárovky, aby mi osvítila ten LCD display. Porotože bez těch hodin jsem jak bez nohy Citovat
Marcel505 Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Gumičky jsou mezi přístrojovkou a tím horním krytem nasunute na tom průhledném plexi, na výstupkách. Jak jsou staré, tak padají. Nandání není problém... Neblázni s nějakou žárovkou zepředu! Zezadu hodin je vyměnitelná žárovka... Klasika 1,2W v patici, co se používá do přístrojovek. Spíš se bojím, aby jsi neměl s hodinami problém jako já - špatný kontakt displaye... Citovat
mana405 Odesláno 3. listopad 2013 Autor Odesláno 3. listopad 2013 Tak myslím, že by se dal sehnat nový display od hodin ne? Někde v GM electronics.... Citovat
Marcel505 Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Pochybuji... Ale pokud seženeš, dej vědět, vezmu klidně tři... [upravil dne 3/11/2013 14:52 od Marcel505] Citovat
mana405 Odesláno 3. listopad 2013 Autor Odesláno 3. listopad 2013 servisman - to je stará 405? r 1991? Citovat
Guest servisman Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 kuva máš to tam dole napsaný starý model do roku 1992 Citovat
mana405 Odesláno 3. listopad 2013 Autor Odesláno 3. listopad 2013 servisman Tak to kurva dík :DD Jsem slepej takhle po alkoholu Zkusím to jako na obrázku Citovat
Guest servisman Odesláno 3. listopad 2013 Odesláno 3. listopad 2013 Je to pod obrázkem napsaný tak nevím, proč se ptáš. Pokud něco vadí není problém a hledej si pak sám:aut Citovat
mana405 Odesláno 3. listopad 2013 Autor Odesláno 3. listopad 2013 Je to pod obrázkem napsaný tak nevím, proč se ptáš. Pokud něco vadí není problém a hledej si pak sám:aut a já něco napsal blbě? jen že jsem to přehlédl že to tam je napsané Citovat
mana405 Odesláno 5. listopad 2013 Autor Odesláno 5. listopad 2013 Tak jsem to dnes rozmontoval a jsem zvědav kde seženu tak krásnou žárovku Citovat
Guest servisman Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 Autokelly i s paticí v pohodě ,stejné budou i palubce . Citovat
mana405 Odesláno 5. listopad 2013 Autor Odesláno 5. listopad 2013 Už jí mam a jdu jí montovat, ještě se modlit, aby fungovali hodiny Citovat
mana405 Odesláno 5. listopad 2013 Autor Odesláno 5. listopad 2013 Děkuji ti moc ) Jsi fakt šikula ) Jen jsem furt začátečník se 405 a potřeboval bych u sebe nějákého elektrikáře a technika Mam dost věcí co bych chtěl udělat... Ale fakt nwm jak na to Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.