Martin 1981 Odesláno 29. říjen 2013 Odesláno 29. říjen 2013 caute je mozne ze je viac typov spinacov na brzdove svetla?mne nejdu tak som objednal vymenil a stale nic alebo mam hladat chybu inde? Citovat
Guest servisman Odesláno 29. říjen 2013 Odesláno 29. říjen 2013 Když propopojíš ty dva kontakty u brzdového spínače drátkem , svítí ti brzdy? Citovat
Martin 1981 Odesláno 29. říjen 2013 Autor Odesláno 29. říjen 2013 nejdu mi brzdove svetla,zacalo to ze najskor neslo 3 brzdove a teraz nejdu vsetky,dalsi problem bol ze pri vypinani motora a sucasne zabrzdenie noznou brzdov tak neslo motor vypnut.Vybral som snimac na brzde a motor ide vypnut.Objednal som snimac prisiel mi s bielov zastrckov a ciernym piestikom ale ja mam zastrcku aj piest biely.Rozobral som stary snimac a jeden kontakt je taky zacerneny ako od skratu Citovat
Martin 1981 Odesláno 29. říjen 2013 Autor Odesláno 29. říjen 2013 Když propopojíš ty dva kontakty u brzdového spínače drátkem , svítí ti brzdy? vyskusam to,teraz som v praci Citovat
Martin 1981 Odesláno 29. říjen 2013 Autor Odesláno 29. říjen 2013 len podla typu auta a behol som do najblissej mototechny a objednal Citovat
mmartinkovic Odesláno 29. říjen 2013 Odesláno 29. říjen 2013 Mozno niekde na vodicoch je skrat na konstru a tym padom moze aj motor stale bezat. Citovat
Martin 1981 Odesláno 30. říjen 2013 Autor Odesláno 30. říjen 2013 Když propopojíš ty dva kontakty u brzdového spínače drátkem , svítí ti brzdy? tak som prepojil kontakty a brzdove svetla svietia,takze to bude tym spinacom,dnes ho budem mat dufam ze teraz uz pride spravny Citovat
Guest servisman Odesláno 30. říjen 2013 Odesláno 30. říjen 2013 Ono jsou dva druhy spínačů jeden má spínací kontakty, druhý rozpínací. Nej je objednat podle VIN Citovat
Martin 1981 Odesláno 31. říjen 2013 Autor Odesláno 31. říjen 2013 takze snimac vymeneny,pristup knemu... brzdove svetla idu ale nejde 3 brzdove takze asi tak Citovat
Guest servisman Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 3tí brzdový bude asi přerušen drátek v ohybu Citovat
Martin 1981 Odesláno 31. říjen 2013 Autor Odesláno 31. říjen 2013 3tí brzdový bude asi přerušen drátek v ohybu myslis prechod kablov s karoserie do dvery? Citovat
Guest servisman Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 Ano u breaka jsem už opravoval 2 drátky. Citovat
Martin 1981 Odesláno 31. říjen 2013 Autor Odesláno 31. říjen 2013 zajtra sa na to pozriem a tesim sa ak to bude taky pristup ako pri tom spinaci Citovat
Martin 1981 Odesláno 1. listopad 2013 Autor Odesláno 1. listopad 2013 takze mal som predrate kable k 3 brzdovemu svetlu,spojil som ich boli na pravej strane spolu s hadickou ostrekovaca,po spojeni kablov pri zapnutom kluciku brzdove svetla vsetky brebliknu ale pri nastartovanom motore svietia stale uz mam to zacina fakt vytacat,vie niekto poradit??? Citovat
brixtr Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 nedávno jsem taky řešil problem s brzdovymy světly...nejdřiv to byl spínač pak pojistka pak spinač a znova pojistka zkus se podivat na ten spínač zda funguje jak ma Citovat
Martin 1981 Odesláno 4. listopad 2013 Autor Odesláno 4. listopad 2013 takze pomohla vymena ziaroviek a ide to,konecne Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.