tomik1987 Odesláno 10. listopad 2013 Autor Odesláno 10. listopad 2013 a tak ale nemizne zatiaľ tak to je v pohode. to som mal tak aj na 406 zatiaľ 1600 km a nebadám žiadny úbytok Citovat
banan1987 Odesláno 10. listopad 2013 Odesláno 10. listopad 2013 no to hej ale je to zbytocne riesit.. radsej pravidelne po 10 tis. menit olej a bude dobre.. Citovat
tomik1987 Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 tak dnes sa mi podarilo konečne kusok nafotiť moju 607. musel som ju najskôr však umyť na čiernej sa dosť drží špina. na autíčku je stále čo robiť ale pomaly to pôjde hlavne aby peniaze a čas bol Citovat
tomik1987 Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 tu je zo zadu znak leva vozím v kufri odpadol mi musím ho naspäť prilepiť Citovat
tomik1987 Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 tu je z boku =) elektrony 17\" podľa mňa pekne pasujú na auto Citovat
tomik1987 Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 interier v predu koža, mám sa o čo starať. Citovat
Pechy Odesláno 4. prosinec 2013 Odesláno 4. prosinec 2013 Pěkná 607. Ať slouží! Co to neorigo rádio? To se tam vůbec nehodí. Citovat
tomik1987 Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 takto mám zatiaľ poriešené rádio ale čoskoro snáď vyrobím nejaký rámik a bude to tiptop =) Citovat
tomik1987 Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 auto umyté a čierna sa stala čiernou Citovat
Pechy Odesláno 4. prosinec 2013 Odesláno 4. prosinec 2013 Origo radio tam prostě pasuje víc :-) Jinak máš krásnou barvu interieru. Myslím, že po vyčištění by ta barva ještě více vynikla. Já ten svůj interier čistil tímto setem: http://zanyder.cz Ta značka a celkově ten set prodává Matěj Vepřek což je asi nejznámější osoba českého profi detailingu. Ta jeho sada opravdu funguje a dlouho vydrží. Viz můj vyčištěný interier: [upravil dne 4/12/2013 22:08 od Pechy] Citovat
tomik1987 Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 original rádio mám v izbe ale hrá strašne fakt strašne asi je v nom niečo odídené. Citovat
tomik1987 Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 Origo radio tam prostě pasuje víc :-) Jinak máš krásnou barvu interieru. Myslím, že po vyčištění by ta barva ještě více vynikla. Já ten svůj interier čistil tímto setem: http://zanyder.cz Ta značka a celkově ten set prodává Matěj Vepřek což je asi nejznámější osoba českého profi detailingu. Ta jeho sada opravdu funguje a dlouho vydrží. Viz můj vyčištěný interier: [upravil dne 4/12/2013 22:08 od Pechy] inak fakt krásny interier a díky za radu =) ja by som taký biely nemohol mať by som to hneď zasvinil Citovat
Lubos91 Odesláno 6. prosinec 2013 Odesláno 6. prosinec 2013 ktorá časť Brezna to je nikdy tie budovy z fotiek nespoznám Citovat
Lubos91 Odesláno 6. prosinec 2013 Odesláno 6. prosinec 2013 jaj taktoooo....Valaskú v tom asi spoznávam tam niekde je ihrisko pri tej veľkej budove? a neviete o niekom v okolí čo má diely na 406?...potrebujem pár drobností ako bezpečnostný pás a tak....keby na Break tak ešte lepšie lebo aj na zámok kufra mi treba jednu vec [Edited on 6/12/13 23:10 by Lubos91] Citovat
tomik1987 Odesláno 7. prosinec 2013 Autor Odesláno 7. prosinec 2013 hej hej presne tam =) a 406 mám na dvore Citovat
tomik1987 Odesláno 20. duben 2014 Autor Odesláno 20. duben 2014 tak dnes po dlhšej dobe som sa znova pustil do 607. podarilo sa mi rozchodiť spetné zrkadlo na vodičových dverách uvidíme ako to bude fungovať. a zistil som aj prečo mi nefunguje sťahovanie zadného pravého okna. chýba mi tam bežec a sklo je podopreté doskou. a motorček odpojený. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.