Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Kámoš chce kupovat 206 s motorem 1,1 jen tak na ježdění po městě. Chtěl bych vědět kolik to zhruba žere, na webu peugeotu je napsaná spotřeba kolem 8litrů ve městě a to se mi zdá celkem moc. A jaké máte zkušenosti s tímhle motorem. Dík za radu

Odesláno

mam 206 1.4 a kombinovana (zima - 50:50 dalnice/mesto) cca 6.9 - 8 litru. Ta 1.1 je v podstate ten samej motor jen ma mensi vrtani takze rozdil nebude moc velikej v ty spotrebe pocitam tak o 0,7-1 litr min.

Odesláno

Jo a co vyleštění sacích a výfukových kanálku? Pozná se to nějak na výkonu a spotřebě? Známý se mě snažil přesvědčit že to líp pojede a spotřeba bude stejná.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...