Jump to content

P307 1,6 2004


Guest Vlko
 Share

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit! Mám možnost koupit 307čku 1,6 80kW dovezenou z Francie.Ale nemá potvrzenou servisní knížku a má najeto 25 000km.Při kolika km se dělá první prohlídka a jestli někdo neví jestli platí i u nás záruka a servis.A jestli někdo nemá návod na tento model v elektronické podobě a servisní knížku a nebo na koho se mám obrátit.Klidně můžete poradit na co si mám dát pozor a čeho se vyvarovat.Předem děkuji za každou radu. :myslim

Link to comment
Share on other sites

Myslím si, že první garance se dělá ve 20ti, ale nejsem si jistý. Mimochodem serviska dneska už nic neznamená. Servisku Ti vyplní kdejaký mechanik za 2.000,- Pokud si pro ní do té Francie pojedeš, tak možná, ale jestli ji budeš kupovat od někoho už tady, tak na to pozor! Troufám si říct, že byla na 110% rozstřelená a tady jí šikovné, české ručičky daly dohromady. Co se záruky týká, pokud je k autu kupní smlouva z Francie s datem prodeje, tak se to asi dá nějak vyjednat tady v ČR, ale to fakt nevím jak to funguje. Třeba někdo poradí lépe.

Link to comment
Share on other sites

V každým případě to zvednout a pořádně prohlídnout zespodu a i pod kobercema, jestli to není po větší bouračce slepený. Bacha na levou přední část, před levým předním kolem je řídící jednotka ABS. Čísla na oknech bezpečnostních pásech, světlech, (rok a měsíc výroby na jednotlivých dílech musí být stejný). VIN na karoserii musí být všude stejný, v jeho blízkosti nesmí být nikde čerstvá barva a vařeno. Jeden je nad pravým předním tlumičem, další pod předním sklem před řidičem dole. Nechat ověřit VIN celníkama a PČR. Opotřebení kotoučů, vydrží asi 40tis, kloubů v podvozku,...... V každém případě ještě nechat udělat v servisu u pežota diagnostiku, ta sebe napráská všechno. Údaje od jednotlivých řídících jednotek, (chyby, hlášení o stavu, datum výroby, datum poslední kontroly, změn,...) Těch pár peněz za prohlídku a diagnostiku dovede ušetřit velký prachy. Manuál a servisní knížku jsem si udělal sám.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...