adraj Odesláno 24. srpen 2013 Odesláno 24. srpen 2013 chjo,tak zase něco:(. Včera sem jel pro dřevo a po připojení vozejku sem koukal,že mi na něm svítí brzdová světla stále. To byl motor v chodu. Po vypnutí motoru a vytažení klíčku vozejk svítí stále. Takže do zásuvky jde stále proud. Mám teda jednu brzdovou žárovku na autě prasklou,tu chci zítra vyměnit,mohlo by to s tím souviset? Citovat
ozzy1 Odesláno 24. srpen 2013 Odesláno 24. srpen 2013 adraji, ty to máš takový nekonečný seriál.... Citovat
Marcel00 Odesláno 24. srpen 2013 Odesláno 24. srpen 2013 mas zle zapojenu koncovku na taznom zariadeni auta... bo predpokladam ze vozik predtym normalne fungoval. http://paja-trb.cz/navody/zasuvka_vlek.html predokladam ze mas klasika 8 polovu zasuvku. [upravil dne 24/8/13 20:37 od Marcel00] Citovat
adraj Odesláno 25. srpen 2013 Autor Odesláno 25. srpen 2013 ozzy: asi jo,taková růžová zahrada:D kirkiz: dík Citovat
adraj Odesláno 25. srpen 2013 Autor Odesláno 25. srpen 2013 kirkiz,tak sem byl měnit tu žárovku a najednou v té jednotce začlo zajímavě cvakat. Tak je možný,že to bude asi opravdu ono. Citovat
Marcel00 Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 Klasika, je sedempólová, či? sory no Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.