oddie Odesláno 13. srpen 2013 Odesláno 13. srpen 2013 Jak jsem sliboval, dávám foto. V současné konfiguraci auta jezdí žena uprostřed mezi dětskými sedačkami a původní dvobodový pás se jí moc nezamlouval (není divu), tak dostala 4-bodovou alternativu Securon 629. Oba konce jsou chyceny do původního oka spolu se zámky původního dvouboďáku, takže lze stále používat i ten. Je to tam sice trochu natěsno a naprasené, nicméně funkční. Citovat
dusan2 Odesláno 13. srpen 2013 Odesláno 13. srpen 2013 Celkom sa mi to paci len by som chcel vediet co na to povedia priatelia z firmy ,, pomahad a chranit ,, a hlavne na zapad od nas. Myslim ze nepochopia ze si zvysil bezpecnos o 100% Citovat
oddie Odesláno 13. srpen 2013 Autor Odesláno 13. srpen 2013 Pochybuju, že mi někdo takto poleze do auta něco zkoumat a bude u takhle starého auta vědět, že tam zrovna tohle nepatří, resp. nebylo od výroby. A mám takový dojem, že ty pásy mají normální homologaci. Citovat
Guest servisman Odesláno 13. srpen 2013 Odesláno 13. srpen 2013 Asi nevýhoda v tom , pokud se změní osoba musí se nastavovat Citovat
dusan2 Odesláno 13. srpen 2013 Odesláno 13. srpen 2013 Ako to mas uchytene vzadu ? Je to iba opasane poza sedacku? Citovat
oddie Odesláno 13. srpen 2013 Autor Odesláno 13. srpen 2013 Jo, uchycené je to až dole, ty pásy jsou dost dlouhé. Pro klid duše by se to dalo i schovat pod ten zadní plast, co na té sedačce je. Citovat
Guest servisman Odesláno 13. srpen 2013 Odesláno 13. srpen 2013 ideál by bylo , kdyby ta vrchní byla samonavíjecí ,nemuselo by se tolik štělovat při změně osoby. Citovat
dusan2 Odesláno 13. srpen 2013 Odesláno 13. srpen 2013 Ale ved to nieje taxi Z toho by ma hlava bolela najmenej. Citovat
oddie Odesláno 13. srpen 2013 Autor Odesláno 13. srpen 2013 Manželky měním méně často než auta, takže nenavíjecí nevadí Citovat
Guest servisman Odesláno 13. srpen 2013 Odesláno 13. srpen 2013 Já raději manželku vozím na sedadle smrti - spolujezdec . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.