Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

zdravim všechny,hledal jsem tady ve vláknech,ale našel jsem jen u 307 stejný problém i řešení ale nevim jestly to je stejné a jestly se k těm motorkům dostanu taky přes kaslik,ještě jsem to radši nezkoušel.poradíte?:papa

Odesláno

ty si to vlakno od marko306 necital vsak ? :roll

lebo ak ano tak by si sa docital ze ta caka s najvacsou pravdepodobnostou toto:

https://rapidshare.com/files/2990421227/Demont%C3%A1%C5%BE_palubn%C3%AD_desky.doc

http://uloz.to/xPSd1MM/p407-klima-rar

:nevim

udajne je aj postup urobenim bocneho otvoru a vymeny cez ten otvor, cize bez demontaze, ale to tu tiez niekde som len

tak zlahka postrehol.

http://www.youtube.com/watch?v=u8tz4SE4F68 ale to je skor taka prasarna... :roll

Mas problem, je tu popisany tak sa posnaz :) drzim palec... :papa

[upravil dne 14/7/13 13:14 od Marcel00]

Odesláno
máš prasklou klapku klimy, nedávno sem totéž řešil u sebe...

a jak jsi to vyřešil?

:roll

zajel jsem do autoservisu k odborníkovi a nechal to v jeho režii. (samozrejme po predchozí domluvě) Oprava proběhla výměnou vadný (prasklý) klapky..

[upravil dne 14/7/13 12:15 od Mohy]

Odesláno
máš prasklou klapku klimy, nedávno sem totéž řešil u sebe...

a jak jsi to vyřešil?

:roll

zajel jsem do autoservisu k odborníkovi a nechal to v jeho režii. (samozrejme po predchozí domluvě) Oprava proběhla výměnou vadný (prasklý) klapky..

[upravil dne 14/7/13 12:15 od Mohy]

to mě tak trošku napadlo, a na kolik to vyjde?není-li to tajné?:D

Odesláno

Jak kde, i v Peugeotu jsem se setkal se slušným rozstřelem cen 5-8 tis. včetně klapky. Jinak je to (pokud se pamatuju) 8 normohodin, ale pokud to neznají tak spíš 10. + klapka (ale ta se dá opravit).

  • O 2 týdny později...
Odesláno
Jak kde, i v Peugeotu jsem se setkal se slušným rozstřelem cen 5-8 tis. včetně klapky. Jinak je to (pokud se pamatuju) 8 normohodin, ale pokud to neznají tak spíš 10. + klapka (ale ta se dá opravit).

ako opraviť stačí sekundové lepidlo? a namazať?

Odesláno
ty si to vlakno od marko306 necital vsak ? :roll

lebo ak ano tak by si sa docital ze ta caka s najvacsou pravdepodobnostou toto:

https://rapidshare.com/files/2990421227/Demont%C3%A1%C5%BE_palubn%C3%AD_desky.doc

http://uloz.to/xPSd1MM/p407-klima-rar

:nevim

udajne je aj postup urobenim bocneho otvoru a vymeny cez ten otvor, cize bez demontaze, ale to tu tiez niekde som len

tak zlahka postrehol.

http://www.youtube.com/watch?v=u8tz4SE4F68 ale to je skor taka prasarna... :roll

Mas problem, je tu popisany tak sa posnaz :) drzim palec... :papa

krásne návody. ešte taká otazka aj ked sa to netýka P407 neexistuje niečo takéto aj na P406? ako vybrať palubnú dosku?:myslim

[upravil dne 14/7/13 13:14 od Marcel00]

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Mě to stálo 6tis. i s klapkama. (2000kč klapky a jsou zesílené oproti starým)

Samozřejmostí je vyměnit P i L

[upravil dne 27/7/13 17:19 od Chozeluizskuner]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...