Netopýrka Odesláno 28. prosinec 2008 Autor Odesláno 28. prosinec 2008 já si asi půjdu otevřít něco vostřejšího Citovat
agresssor Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 Původně zaslal: Netopýrka já si asi půjdu otevřít něco vostřejšího My krom metaxy uz tu nic ostrejsiho nemame:( a zrovna bych si dal vino Citovat
buml Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 tak jak sem jiz predeslal, kafe o sedme a jiz bez skelne vaty;) Citovat
Whitetiger Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 no ked sa tam najde nejaký ten fernetík tak to si dam aj ja- ak ma pozves. Citovat
Netopýrka Odesláno 28. prosinec 2008 Autor Odesláno 28. prosinec 2008 No já tedy taky většinu těchto lahví poslala autem na hory ... kde na mě čekají do Silvestra ...ale tak něco by tu mohlo být jdu mrknout ... ...výborně, přesně jedna sklenička Cabernetu Moravia, co jsem dostala jako dárek na chuť výborné chybí už jen vana plná bublin a pusa na dobrou noc jdu psát objednávky :) Citovat
Netopýrka Odesláno 28. prosinec 2008 Autor Odesláno 28. prosinec 2008 Whitetiger: tak fernet obecně moc nemusím piju málo a když už, jsem zmlsaná... Citovat
Whitetiger Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 no takze pozvania sa mi nedostalo. Citovat
Netopýrka Odesláno 28. prosinec 2008 Autor Odesláno 28. prosinec 2008 to je vydírání, tohleto Citovat
.mycTD Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 nemate nekdo cukr? nemuzu ho najit... Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 Původně zaslal: .mycTD nemate nekdo cukr? nemuzu ho najit... na Citovat
buml Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 ale jo, pritel google vzdy neco najde cukr [upravil dne 28/12/08 buml] Citovat
Bobo.KH Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 Původně zaslal: Miku kafe jedině bez cukru Bez cukru no fuj.Clovek si musi zivot obcas hazky osladit a to jedine kafe s cukrem. No du si hned jedno udelat.Chcete nekdo? Citovat
jarajarda Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 Původně zaslal: Netopýrka No já tedy taky většinu těchto lahví poslala autem na hory ... kde na mě čekají do Silvestra ...ale tak něco by tu mohlo být jdu mrknout ... ...výborně, přesně jedna sklenička Cabernetu Moravia, co jsem dostala jako dárek na chuť výborné chybí už jen vana plná bublin a pusa na dobrou noc jdu psát objednávky :) To by takovej problém nebyl:aut Citovat
Bobo.KH Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 Původně zaslal: Fusion Du do paluše na kafe Tak to ja mam trochu z ruky:) Citovat
.mycTD Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 diky, dal jsem si o to vic mleka:super [upravil dne 28|12|08 .mycTD] Citovat
Netopýrka Odesláno 28. prosinec 2008 Autor Odesláno 28. prosinec 2008 :D:D šmarjá co to je za prostor, Mišane?... ...to vypadá jak útulně zařízený holobyt... [upravil dne 28/12/08 Netopýrka] Citovat
.mycTD Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 jsem si tu krapet poklidil, kdyz zvu devce na kavu:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.