ShW Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 Ahoj chtěl bych se informovat, občas když zatáčím na L stranu asi většinou tak slyším takové ťuknutí/klepnutí z podvozku. Nemá to vliv na nerovnosti, spíše si myslím že se dostanu volantem do nějaké polohy a poté. Kromě poloos mám na podvozku vše nové tak mě napadla poloosa, ale co mě zajímá když si auto zvednu na heveru zjistim nějak, která to je a nebo zda to vůbec je ona? Děkuji za odpověď. Citovat
Dančák Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 Zkontroluj prachovky na poloosách a když je špatná poloosa, tak klape v rejdu, takže zajed na velký parkoviště, dej rejd a jezdi a musí to furt klapat, pokud to klepne jen jednou když zatočíš, viděl bych to spíš na špatný ložisko horního uložení tlumiče, nebo to si taky měnil? Citovat
ShW Odesláno 10. červen 2013 Autor Odesláno 10. červen 2013 Mám nové přední tlumiče, pružiny, komplet horní uložení. A asi tak před měsícem jsem měnil i hřeben řízení, který měl velkou vůly už... Citovat
Petrikj Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 Převodka řízení na hřebenu měla vůli? A nebyly to spíš axiální klouby co způsobovaly vůli? Citovat
mily citroen saxo 1,4 VTS Odesláno 16. červen 2013 Odesláno 16. červen 2013 môže to byť aj homokineták. . .,ale to by asi ťukalo vkuse. . .ale mohla sa tam jedna s tých guličiek poškodiť. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.