SV 24 Odesláno 8. únor 2014 Autor Odesláno 8. únor 2014 dnes bylo venku nádherně tak jsem limetce dopřál pořádnou koupel Citovat
SV 24 Odesláno 8. únor 2014 Autor Odesláno 8. únor 2014 Poté jsem auto naleštil a přilepil nové střešní křídlo Citovat
John Odesláno 9. únor 2014 Odesláno 9. únor 2014 Leskne se pěkně jen prostě na tu barvu kol si nezvyknu Citovat
radim.1008 Odesláno 9. únor 2014 Odesláno 9. únor 2014 To jsme dva, tady jezdí stříbrná felda a má růžové plecháče. Tuhle módu nepochopím a proto jsem dal plechy na podzim do obligátní černé Citovat
SV 24 Odesláno 10. únor 2014 Autor Odesláno 10. únor 2014 to je nudné přeci chce t ose trochu odlišit Včera jsem vyhrál na aukru pavučiny s největším límcem (za krááásnou cenu) a už teď přemýšlím, jakou barvu bude mít střed kol (pavučina). Límec bude stříbro a na střed chci nějakou metlu... Nevím jestli šedou metlu nebo??? Poraďte !!! Citovat
poldiss Odesláno 10. únor 2014 Odesláno 10. únor 2014 Vyleštěnej límec a šedá metla by jim sedla nebo radši svítivě oranžová? :D Citovat
SV 24 Odesláno 10. únor 2014 Autor Odesláno 10. únor 2014 leštěnej límec asi nebude.Na to nebudu mít chuť, čas ani náladu...Bude stříbrnej Citovat
SV 24 Odesláno 17. únor 2014 Autor Odesláno 17. únor 2014 zkouška ,,nových\" alu... Snad nebudou s pneu škrtat.Jen stále nevim jakou barvu udělat střed... Citovat
SV 24 Odesláno 18. únor 2014 Autor Odesláno 18. únor 2014 poraďte: střed zlatý nebo šedá metla? Citovat
SV 24 Odesláno 6. březen 2014 Autor Odesláno 6. březen 2014 konečně jsem se dokopal k započetí renovace kol na léto Citovat
SV 24 Odesláno 9. březen 2014 Autor Odesláno 9. březen 2014 upravene sání, umyto a navoskováno a nová hlavice řadicí páky z 307 Citovat
SV 24 Odesláno 19. březen 2014 Autor Odesláno 19. březen 2014 zachtělo se mi oranžových blinkrů Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.