SV 24 Odesláno 10. září 2013 Autor Odesláno 10. září 2013 jěště trochu snížení a výfuk co musím navařit Citovat
SV 24 Odesláno 12. září 2013 Autor Odesláno 12. září 2013 natřeny podběhy a prahy gumoasfaltem a hammeritem Citovat
SV 24 Odesláno 12. září 2013 Autor Odesláno 12. září 2013 budete se asi smát, ale líběj se mi tyhle nálepky.Ale nemám na to ,,koule\" je tam dát Co myslíte? Chtěl sem jedno srdíčko na přední nárazník ( z boku) a pak na zadní okno na levou stranu.Co myslíte? http://www.samolepky-nejen-na-auto.cz/katalog-27-autopolepy.htm Citovat
Grlik Odesláno 13. září 2013 Odesláno 13. září 2013 myslím že se to ke stylu úprav na ZX hodí PS: srdíčko mám taky jedno na autě Citovat
SV 24 Odesláno 13. září 2013 Autor Odesláno 13. září 2013 mě se to líbí,ale neumim se rozhoupat zda je koupit a dát na auto nebo ne Citovat
Goldinka Odesláno 13. září 2013 Odesláno 13. září 2013 Low and Slow a nebo Turbo snail Já bych ale šla do těhle: http://www.auto-samolepky.cz/samolepka-zaznamy-poctu-prejetych-0625-9703.html#.UjMlLcbxqHw Citovat
Guest StibTo Odesláno 14. září 2013 Odesláno 14. září 2013 natřeny podběhy a prahy gumoasfaltem a hammeritem zda se mi to nebo je ta zadni naprava uplne stejna jak na 306 Citovat
SV 24 Odesláno 14. září 2013 Autor Odesláno 14. září 2013 to bude úplně to samé! jinak dodělány podběhy a pružiny... Citovat
SV 24 Odesláno 16. září 2013 Autor Odesláno 16. září 2013 dnes vyměněny přední destičky a vyřešeno bouchání od PP kola Citovat
radim.1008 Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Co ti tam bouchalo? Já jen pro inspiraci, kde hledat. Citovat
SV 24 Odesláno 16. září 2013 Autor Odesláno 16. září 2013 radši se neptej... moje blbost, když sem dával nízké prižiny Citovat
radim.1008 Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Jen se přiznej To nebude můj případ, ale třeba se schodnem Nevím, jestli jsi zaregistroval můj problém v mém vlákně o bouchání trvajícím už cca 25tis. km což je dva roky Hledá se, mění se, ale stále boucháme. Jen za mokra a deště je poslední dobou klid Citovat
SV 24 Odesláno 17. září 2013 Autor Odesláno 17. září 2013 mě si špatně sedlo horní uložení s ložiskem na misku tlumiče Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.